Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

с. Ротмистрівка палає
Lady X [28] Офлайн
24 березня 2012, 20:35
Шановний сільський голова с. Ротмистрівка!
Звертається в першу чергу до Вас водій. Сьогодні вертаючись у Смілу та проїзжаючи через Ваше село в мене було відчуття, відняло руки, ноги, мову, та зір. Потім я звісно висказалася, але слова були чесно кажучи з трьох, чотирьох букв. Проїхавши до цього майже 60 км я потрапила в повний туман. З правої сторони підпалили майже на протязі половини села Ротмистрівка усю обочину дороги. Це не людьські двори, а проїзжа частина та й ще на ніч. Тому будь ласка не робіть більше такого, закликаю Вас і прошу, досталь на дорозі ям, водіїв з дальнім світлом на зустріч та й ще повна невидимість і туман і з за чиєїсь тупості.
Как смешно слушать ложь, когда знаешь правду.
Master_Fich [463] Офлайн
24 березня 2012, 20:40
а что председатель Ротмистровки "залипает" на форуме? у него на это есть время?
или это почва для обсуждений?:)
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Lady X [28] Офлайн
24 березня 2012, 20:42
Может передадут работники райдержадминистрации. Они уж точно здесь сидят.
Как смешно слушать ложь, когда знаешь правду.
Master_Fich [463] Офлайн
24 березня 2012, 20:46
я к тому что даже живя в 50метрах от горисполкома, дыма и вони не меньше, вечером особенно... Форточку открываешь чтобы проветрить в квартире - но в итоге проветриваешь улицу...
есть же закон - на сколько помню(не знаю досконально) есть весною там пара дней на то чтоб палить и осенью.... остальное нарушение и вроде как экология должна работать, Кирил помоему....Шморгун, даже телефон могу поискать где то был....
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Uncle Den`s [203] Офлайн
24 березня 2012, 20:47
у них рабочий день до 17

так что вилы в руки и вперед к кострам
навчи мене, любити цей світ, та не тільки себе
навчи мене, радіти завжди, коли Сонце встає
Lady X [28] Офлайн
24 березня 2012, 20:55
Ну щось знайшла на цю тему.
http://maidan.[hidden]/2011/09/netsu-naha ... ty-lystya/
Как смешно слушать ложь, когда знаешь правду.
Master_Fich [463] Офлайн
24 березня 2012, 20:58
Цитата:
Екологи звертаються до всіх із проханням також звертатись до МВС

а если серьёзно, кто живёт в центре, милости прошу выйти на улицу на пару минут и понять что в центре дышать нечем.... так что Ротмистровка тихо курит в сторонке....
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Uncle Den`s [203] Офлайн
24 березня 2012, 21:01
Был там недавно, Коля, это рядом с вами частный сектор воняет, в центре воздух более менее чистый.
навчи мене, любити цей світ, та не тільки себе
навчи мене, радіти завжди, коли Сонце встає
Master_Fich [463] Офлайн
24 березня 2012, 21:02
ну бегал в Бриз только что - даж курить не захотел - накурился:)))
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Lady X [28] Офлайн
24 березня 2012, 21:05
Master_Fich, в мене є усі телефони працівників екологічної служби, може люди почують, які це роблять і в Смілі та й Ротмистрівці та хоть один замислиться, що своїми діями може просто когось на дорозі лишити життя. А екологів треба відпривити на роботи після 17 00.
Как смешно слушать ложь, когда знаешь правду.
Eva [1583] Офлайн
24 березня 2012, 21:06
така назва теми...Думала хати горять =\
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Master_Fich [463] Офлайн
24 березня 2012, 21:13
они после 17-00 не при делах, я когда то давно, года наверное 4 назад ехал в автобусе, в задней части ехали на подпитии 3 или 4 молодых неадеквата, ругаясь на весь автобус матом, в середине автобуса стоял милиционер (в форме как положено), а впереди мужик ехал с дочерью (лет 6 ), он их попросил не материться, они послали его, когда люди возмущаться начали что мол товарищ милиционер, что вы не обращаете внимания? он ответил, "Я не при исполнении", так захотелось прострелить милиционера, но дядька не из хилых попался, на остановке вышел- крикнул водиле открыть заднюю дверь - и по одному отправил сопляков в нокаут, а милиционера залошили очень красиво, он даж до конца наверное своего маршрута не доехал...
так что экологи после 17-00 скажут вам тоже самое - или потребуют надбавки к своей мизерной зарплате...
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Фронтовик [500] Офлайн
26 березня 2012, 13:51
Управління екології мають виїзджати. Їх треба повідомляти і вони мають протягом 20-30 хвилин виїхати. Вони і нічні рейди влаштовували і по вихідним дням, а на Великдень взагалі одного депутата оштрафували :)
А сегодня что для завтра сделал ты?
Grabber [1706] Офлайн
26 березня 2012, 14:18
РОтМістровка вагнє?
Зображення
Зображення๏̯͡๏
sumator [267] Офлайн
26 березня 2012, 15:02
До сих пор или уже сгорела :de_vil:

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
ASI, Смілянський Слон, Spartanets
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB