Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Новини Футбольної України
lavr [134] Офлайн
25 вересня 2012, 20:10
КАТАСТРОФА!!! Блохин в Динамо, тока узнал!!! Что ИМС с головой не дружит все знали, но не да такой же степени
:windows_must_die:
Xavier [111] Офлайн
25 вересня 2012, 20:24
lavr, а кого б ви хотіли бачити на місці тренера? Я дивлюсь вам ніколи ніхто не подабається хто б це не був на місці тренера ДК!! Я вважаю це накраще що можна було вибрати з Укр. тренерів!! Цього хоть будуть боятись + в нього хоть характер є!!
«Месси – это талант, а Роналду – продукт усердных тренировок» © Златан Ибрагимович
«Это не «Реал» оторвался, это «Барселона» его отпустила – сейчас все становится на свои места» © Александр Мостовой
lavr [134] Офлайн
25 вересня 2012, 20:25
Когда второй раз назначили Сёмина, помню ещё на старом форуме все, чуть-ли не в ахуе были, писали ему "Вэлл Кам", а я написал, что его назначение и возвращение Алиева были крупнейшие ошибки Суркиса. И кто прав оказался???? Но назначение Блохина это вобще ни в какую п*зду не лезит.

Добавлено спустя 2 минуты 27 секунд:

Xavier, Любого не украинского, который никогда не был в системе Динамо, и главное всех со штаба Сёмина уволить, Реброва, Зуева, Михайлова, Пинколини
:windows_must_die:
Xavier [111] Офлайн
25 вересня 2012, 20:33
Твоє друге бажання буде виконано!!)))
- Отставка коснется лишь Семина и Игнатьева - или уволен будет весь тренерский штаб?

- Весь. Сегодня на базе пройдет утренняя тренировка, которую, как уже распорядился, проведет тренер молодежного состава Александр Хацкевич. Сразу уточню, что никаким «и. о.» главного тренера я Хацкевича не назначал. Его задача - сделать так, чтобы команда не почувствовала себя обездоленной в короткий период отсутствия полноправного наставника.
«Месси – это талант, а Роналду – продукт усердных тренировок» © Златан Ибрагимович
«Это не «Реал» оторвался, это «Барселона» его отпустила – сейчас все становится на свои места» © Александр Мостовой
lavr [134] Офлайн
25 вересня 2012, 20:34
Xavier, Зачем тренер которого будут бояться, нужен тренер который может поставить игру, (чего небыло в Динамо), кто в Реале боится Моуриньо, кто-то в Барсе боялся Гвардиолу, боится Виланову, в Челси все Ди Маттео боятся???? С такой логикой надо Кварцяного назначать
:windows_must_die:
kleber [589] Офлайн
25 вересня 2012, 20:36
lavr, категорично не погоджуюсь.
Блохін –– строгий тренер, буде дисципліна. Раз3.14здяйства вже не буде. Щось не подобається –– нафік з команди.
З Блохіном ми не будемо грати у трьох опорників(взагалі, мля нісенітниця) як це було за Паличем.
Вигнать треба лише Пінколліні. Зуєв і Ребров нормально. А Михайлов(по собі знаю) дуже кваліфікований. І він ще може попрацювать.
А от коли Сашо зав'яже з футболом –– "Велл Кам" і ММ в топку.
Зображення
My life - my rules!
And if you're not down with that, we've got two words for ya: "SUCK IT!". ( c ) D - Generation X
lavr [134] Офлайн
25 вересня 2012, 20:38
Xavier, я руководствовался этой информацией
"Под руководством Александра Хацкевича, а также ассистентов Сергея Реброва, Валерия Зуева, тренера вратарей Михаила Михайлова и тренера по физподготовке Винченцо Пинколини сегодня тренировались 25 динамовцев" А говорили, весь штаб выгнали! кто бы сомневался)))) все на месте!!! убрали Палыча и Игнатьева как самых рыжих
источник: фейсбук Гапоненко )))
:windows_must_die:
kleber [589] Офлайн
25 вересня 2012, 20:38
Про Кварца. Розказую реальний випадок з реального життя.

Приїхали на перегляд до Волині. Тоді там ще Кварц був.
Стоїть такий натовп, народу овердохера. Він підходить і каже:
Ой-йой-йо. Чота вас тут дахуя. А ну, на пєрвий-втарой расчітайсь!
Всі стали ну і як полагається: перший, другий, перший, другий...
Він почухав потилицю і каже:
Так! Вториє номєра, [censored] отсєда!

Зображення
My life - my rules!
And if you're not down with that, we've got two words for ya: "SUCK IT!". ( c ) D - Generation X
lavr [134] Офлайн
25 вересня 2012, 20:44
kleber, Этот тренерский штаб работает давно, и несет не меньшую ответственность чем "Шпалыч". А чистка в Динамо нужна капитальная.
Блохин не тренер, схемы игры прорабатует его штаб, при нём в сборной Шева и Воронин делали, что хотели, могли не здороваться и не общаться с другими сборниками. А "нафик с команды" первыми вылетят Велозу и Кранчар, уровень которых выше чем у других игроков, потому-что Блохин с такими игроками работать не умеет
:windows_must_die:
Без_палевА [1042] Офлайн
25 вересня 2012, 20:46
такий тренер треба Динамо

Зображення

ну я ж просив не натискати))))
всім добра

lavr [134] Офлайн
25 вересня 2012, 20:50
Я вижу идеальным Феликса Магата, но это нереально
:windows_must_die:
DiamonD [285] Офлайн
28 вересня 2012, 17:07
Скажу свою думку:
Я теж очікував тренера-іноземця, думав може Рафу Бенітеса запросять (людина без діла сидить)...Реднап теж гуд варіант, та і на крайній випадок можна було б і Сколарі...але не Блохіна...НЕ ЗАРАЗ! Це дійсно як кажуть "нот ін пуссі нот ін ред армі")) Чесно кажучи здивувало що Блохін погодився...наче ж все в нормі було - тренер збірної навіть після проваленого ЄВРО...чого його потаскало в ДК?) Не знаю...це тупо...Та і якщо чесно Блохін в якості клубного тренера - ніачьом. Доведенно: Чорноморець і ФК Москва....
Зображення
Grabber [1706] Офлайн
22 жовтня 2012, 08:49
Київська міліція відгамселила ногами харківських фанатів після матчу з "Динамо" (відео)

Київ, Сьогодні, 09:11

В Інтернеті з'явилося відео побиття "беркутівцями" двох лежачих хлопців.

Міліція побила вболівальників Кричущий випадок стався після центрального матчу 12-го туру чемпіонату України між київським "Динамо" і харківським "Металістом".
Бійці спецпідрозділу "Беркут" побила двох лежачих молодих людей із символікою"Металіста". Так столична міліція "випроводила" фанатів із НСК "Олімпійський".
На відео видно, що "беркутівці" б'ють хлопців ногами. Нагадаємо, що матч завершився перемогою гостей з рахунком 3:1.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!


Зображення
Зображення๏̯͡๏
Hyap [844] Офлайн
23 жовтня 2012, 21:55
Зображення

Збірна Харківського національного університету електроніки




PS: мож, треба було до кумедних фото це закинуть?.. :nez-nayu:
seeing is believing
lavr [134] Офлайн
15 листопада 2012, 20:48
Ну и ещё нигатива!!! :-):
Похоже в ФФУ совсем умом тронулись, потому как в претендентах на пост главного тренера сборный, присуствовали такие кандидаты как Фоменко и Буряк.... По моему те кто их предлагал, должны уже были застрелится от ......-го стыда!!!!
Но даже это не вписуется ни в какие рамки от предложения возглавить СбУ - Шеве, господа это -клиника (имени Павлова разумеется)
Приєднані файли

602520_447835935252593_1817759867_n.jpg [47.04 Кб|Переглянуто 9442 разів]

:windows_must_die:
Без_палевА [1042] Офлайн
15 листопада 2012, 21:32
Приєднання файлів:

cereal-guy-cereal-guy-spitting.png [13.16 Кб|Переглянуто 9438 разів]

куди його в тренери? тоді збірна точно грати не буде....

ну я ж просив не натискати))))
всім добра

Grabber [1706] Офлайн
19 листопада 2012, 12:27
Шевченко відмовився очолити збірну України з футболу
Понеділок, 19 листопада 2012, 12:00



Відомий український футболіст Андрій Шевченко відмовився очолити національну збірну України з футболу.

Про це заявив сам Шевченко після зустрічі з керівництвом федерації 19 листопада, повідомляє сайт ФФУ.

"Я вважаю, що на сьогоднішній день, можливість очолити збірну України є дещо поспішним кроком для мене. Сподіваюсь, що керівництво ФФУ з розумінням поставиться до мого рішення", - сказав Шевченко.

Він висловив упевненість, що "у національної команди є шанси потрапити у фінальну частину ЧС- 2014 року".

Як відомо 12 листопада, президент ФФУ Анатолый Коньков вирішив запросити на посаду головного тренера збірної України Шевченка. За словами президента ФФУ, Шевченко взяв час на роздуми після такої пропозиції.

Посада головного тренера збірної стала вакантною після згоди Олега Блохіна очолити ФК "Динамо" (Київ) наприкінці вересня 2012 року.

Українська правда
Зображення
Зображення๏̯͡๏
DiamonD [285] Офлайн
22 листопада 2012, 19:55
Ждем Гаррі Реднапа?

Добавлено спустя 18 часов 49 минут 53 секунды:

Sky Sports: Реднапп согласился возглавить КПР

Авторитетный английский источник сообщает о том, что Рейнджеры договорились с бывшим наставником Тоттенхэма.

Похоже, что Реднаппа в Украине не будет, и вместо работы с нашей национальной сборной он вернется в АПЛ.

Сегодня Куинз Парк Рейнджерс объявил об отставке Марка Хьюза, а Sky Sports поспешил сообщить, что лондонцы уже обо всем договорились с Реднаппом и его скоро объявят новым главным тренером КПР.
:-(
Зображення
lavr [134] Офлайн
26 грудня 2012, 20:50
Ну всё сборная Украины официально не учавствует на ЧМ в Бразилии, всмысле, Фоменка главным тренером назначили, или у кого-то другое мнение
:windows_must_die:
DiamonD [285] Офлайн
27 грудня 2012, 14:39
А яка тут може буде думка? Які досягнення у Фоменко? Чемпіонство у напів-мертвому чемпіонаті? Ну ще з Металістом вилетів у першу лігу...весело...а ще весело читати ось це:
Цитата:
Фоменко: "Мы будем играть в агрессивный, атакующий футбол"

Як? Ким? І що ти нового принесеш збірній?
Зображення
Поперед.  1, 2, 3, 4

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
ASI, kleber, Boxid
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB