Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Краще Коту жити на вулиці чи в Домі?
На вулиці 29%[7]
В домі 71%[17]
Всього голосів: 24
Коти. Спасіння чи навпаки?
censored [407] Офлайн
05 серпня 2012, 18:05
Виникло таке питання:
Якщо з вулиці взяти маленького котика, принести додому, вигодувати вимити і доглядати з подальшим проживанням в будинку (мається на увазі 9ти поверховий будинок без виходу на вулицю). Цим самим я його врятую його життя чи навпаки, зруйную його життя.

В дома він завжди буде нагодований, його стан здоров'я буде підтримуватись але знаходитиметься він завжди в 4ох стінах і без своїх родичів.

Спасіння чи муки?
Востаннє редагувалось censored в 05 серпня 2012, 19:55, всього редагувалось 1 раз.
Eva [1583] Офлайн
05 серпня 2012, 18:12
муки коли кішку почне хотіти) а так то коти не жаліються)
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Без_палевА [1042] Офлайн
05 серпня 2012, 18:14
у мене кіт взятий з вулиці, тепер живе в теплі, в добрі, нагодований і я не думаю що йому це не подобається. якщо він хоче провітритись) то виглядує з вікна

ну я ж просив не натискати))))
всім добра

Non-existent [348] Офлайн
05 серпня 2012, 19:49
странные понятия о муках-жрать,спать и командовать семьей
кот-существо самодостаточное. его не волнует отсутствие родичей-котов или отсутствие духа соперничества за объедки на мусорке
Жизнь течет изнутри вовне. Следуя этой мысли, ты сам станешь истиной.
censored [407] Офлайн
05 серпня 2012, 19:53
то краще йому(котові) буде на вулиці знаходиться, зі своїми родичами.
Чи в дома в 4ох стінах?
Що краще?
catwoman [40] Офлайн
05 серпня 2012, 19:53
Я розумію тримать котика, коли в тебе свій будинок, і в нього є змога вийти на вулицю і погулять. А жить в чотирьох стінах в неволі, можливо зі всіма комфортами, мабуть складно. Не кіт,складно сказать.
У котів також почуття є. Я не можу витримать в квартирі двох днів, не можу - мені "тісно". давлять стіни, а для кота можливо і на місяці затягується чотирьохстінна обстановка. Да, вікна круто, а великі вікна ще крутіше. Та навряд споглядання може замінить біганину по траві.
А якщо кіт один!? Ну всі тварини звикли жить группами, а тут і побалать не має з ким.
Non-existent [348] Офлайн
05 серпня 2012, 20:04
"Это ты думаешь, что у тебя есть кот, а он абсолютно уверен, что это ты есть у него."
вот
он-хозяин ваших стен
он -хозяин всего
К тому же, коту не нужен внешний мир сам по себе
Он рожден властвовать))
над диваном, холодильником и вами)

Добавлено спустя 38 секунд:

неволя-это клетка
а квартира-это его царство епт
с личными слугами)

Добавлено спустя 1 минуту 28 секунд:

лично наблюдала кота в часном доме-выходит на порог, брезгливо мяучит и дальше не идет-оно ему надо?
Жизнь течет изнутри вовне. Следуя этой мысли, ты сам станешь истиной.
iVital [315] Офлайн
05 серпня 2012, 20:12
Как то пожил в квартире с молодым котом... это ппц... вонище ужастное, животное хочет на волю, а его неволят в 4 стенах... Моё мнение - в частный дом. Квартира для
людей, а не для животных. Погибать на улице тоже не выход, но жить в 2-3 комнатной тюрьме тоже не выход.
з.ы. ну если коте в квартиру, так мне что потом, нюхать это амбре или спать на улице? ну да, еще можно кастрировать его, но тогда где же его счастье будет?
catwoman [40] Офлайн
05 серпня 2012, 21:17
11 років з котом в квартирі живу і знаю як їм не нада вулиця. Все їм нада, і коти їм інші нада, як очі загораються, коли чує, що дексь якесь кошеня мявчить. Мабуть кіт волелюбний трапився =)
Non-existent [348] Офлайн
05 серпня 2012, 21:30
в любом случае-быть перееханным машиной, избитым каким-то притызжеными детьми или быть любимым и чуханым? мне кажется. выбор очевиден
Жизнь течет изнутри вовне. Следуя этой мысли, ты сам станешь истиной.
iVital [315] Офлайн
05 серпня 2012, 21:56
В смысле очевиден? И для кого?
Жить на воле,ловить птичек и гулять где хочешь или же квартира,яйки офф, и кормушка возле мойки? Я просто не умею читать мысли животных и поэтому не могу с твердой уверенностью сказать, чего будет хотеть мой кот и какие у него желания.
catwoman [40] Офлайн
05 серпня 2012, 22:10
Для кота важливо, щоб він мав хазяїна, бо все-таки давно-давно людина його приручила. І це вже вплинуло на його поведінку, на слабкість в навколишньому світі, беззахисність ну і своєрідну лінь. Тільки, я думаю: не можна саджать за вікно кота, в чотири стіни не можна їх. В приватний будинок, хоч десяток,якщо вже є бажання і можливість.
Ктулху [713] Офлайн
05 серпня 2012, 22:29
вот это вы гоните ребята)))
Зображення угол зрения создает мысли, а мысли создают все.
Mirzelle [451] Офлайн
06 серпня 2012, 08:09
Не хочете шоб вдома смерділо і нявчало істошно - стерелізуйте.

Додано через 1 хвилину 4 секунди:

Я б не сказала, що моя серелізована кішка страждає. Їсть, спить, грається. Характер шо до, шо після стерелізації такий же.
Зображення
Dead Is The New Alive
Eva [1583] Офлайн
06 серпня 2012, 08:32
Думаю найкраще котові не на вулиці бродягою і не в квартирі замкнутому навіки.

Котові буде добре,якщо він має власне житло і має можливість виходити з нього і приходити.

Не голосувала за жоден варіант.Тому що котові потрібен або приватний будинок,або квартира але з вільним входом\виходом на прогулянки.
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
censored [407] Офлайн
06 серпня 2012, 16:18
Це звісно правильне рішення.
Але вибір між тим чи краще йому на вулиці буде жити чи якщо взяти його з вулиці то краще йому житиметься в квартирі!?
Я розумію, що для кота треба власний будинок і щоб він міг бавитись там і спілкуватись з іншими котами.

Але Якщо брати кота з Вулиці то він в мене в квартирі буде страждати в 4ох стінах? чи буде дякувати за те що я його приютив, за те що спас його він жорстокого вуличного світу (машин, злих собак, сурових зимних ночей та голоду, не кажучи про усіляких хвороб). Мене саме це питання цікавить, і яка у вас думка щодо САМЕ цього випадку.
Або вуличне життя або квартира і чому :).
Eva [1583] Офлайн
06 серпня 2012, 16:41
Якщо не голоситиме на всю квартиру з горя то хай сидить,а як голоситиме,то випустиш покупаного до рідних його бомжів та й хай іде))) Це ше ...рятівник ти наш))

Кіт коту разниця.Хз як воно складеться.Візьми та побачиш)
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Ктулху [713] Офлайн
06 серпня 2012, 17:23
"буде дякувати за те що я його приютив" этого в любом случае не будет... коту срать на тебя с твоими мыслями, он это покажет вполне визуально и обонятельно) все уголочки, туфельки, а иногда даже подушки, будут сугубо обосцаны и обгажены.

естьжеж породы которые для дома, а есть усатополосатые мурки которых не загонишь в помещение....

но эти рассуждения о кошачей психологии, лично меня смешат аццки)

Добавлено спустя 3 минуты 40 секунд:

вообще было дело, аж трижды, когда кошатина гадила там где я сплю, и все три случая это было чмо с улицы. всех троих приспал ветеринар, нельзя писать там где спит ктулху - чревато смертоубийством.
Зображення угол зрения создает мысли, а мысли создают все.
Eva [1583] Офлайн
06 серпня 2012, 18:00
Вони коли кошенятка то такі всі милі,а потім коти виростають мордатими ледачими наглими і сцють у тапок.

А кішки коли хочуть кота ,то таке творять,і так виють шо хоть з дому викидай.

Не знаю...мені здається знущанням кастрування,стерилізація і тримання в чотирьох стінах.

Кіт і кішка мають гуляти де заманеться і повертатися до двору.Квартира ,то не то..Хоча багато тварин пристосовуються чи то їх "пристосовують".
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
censored [407] Офлайн
06 серпня 2012, 18:55
ясно, дякую.
1, 2  Далі

Написать комментарии


Версія для друку
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB