Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Приклади наукових фактів в Біблії
Melburn [344] Офлайн
01 травня 2012, 21:27
Зображення
eRu [296] Офлайн
02 травня 2012, 08:15
:ti_pa:

Приєднання файлів:

14320195_263429457.jpg
[146.59 Кб|Переглянуто 7174 разів]
iVital [315] Офлайн
02 травня 2012, 10:08
Нас карают только те боги, которым мы молимся (с).
Melburn [344] Офлайн
02 травня 2012, 22:44
Какие научные факты? Любая религия держится только на эмоциях (в основном - страхе), невежестве и шарлатанстве. А статьи с названиями наподобие "Примеры научных фактов в Библии" - всего лишь способ переманить на свою сторону еще и слабохарактерных образованных людей, потому что почти все неучи уже завербованы в многотысячные религиозные секты.

Обратите внимание, ролик ниже обильно эмоциональный, но до ужаса безграмотный. И эти темные люди будут рассказывать нам, во что следует верить?

Зображення
Eugeniusz [243] Офлайн
03 травня 2012, 20:04
eRu, у мене ті роздуми асоціюються з висловом «на городі бузина, а в Києві дядько», вибач, але до чого тут все це. Тема була створена як продовження думки власне звідси topic-449.html: чи може творіння свідчити про Творця. Я навів приклади, в чому проблема? З'явилась якась нетовська неперевірена копіпаста, на частину відповів, ібо нема чого, частину може ще стану розгрібати. Віра, у контексті релігії, це трішки інше ніж написано в тлумачному словнику.

Melburn, до того ж суперечить Біблії та вченню Церкви.

«ибо закон производит гнев, потому что, где нет закона, нет и преступления», к Римлянам 4:15
тобто, незнання закону — звільняє від покарання.

«Ад — состояние после смерти, не желаемое Богом, а вызванное человеком. Ад — утрата общения с Богом и Его спасительным действием, вечное «неосуществление» человека, ставшее необратимым. Возможность этого вечного «неосуществления» основана на свободе человека принимать решение относительно самого себя; в условиях этой свободы человек может отречься от Бога. Не случайно Иисус Христос, говоря об этом, пользуется суровыми, даже пугающими (хоть и традиционными) образами», Католическая энциклопедия.
і нікого там не смажать у вогні.



Додано через 2 хвилини 53 секунди:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... i-5srznTHM, теж мені новатор, в XIV столітті краще уміли :hi_hi_hi:
Eva [1583] Офлайн
03 травня 2012, 20:14
Melburn,як не дивно,а я і досі не бачила жодної "темної" віруючої людини.

Всі віруючі,яких я знаю,освідчені,розумні,мудрі і добрі люди.Більшість із них - успішні,займають не найнижчі пости,мають власні бізнеси і з ними цікаво спілкуватися і є чого повчитися.

У будь якій сфері є люди,що неправильно її розуміють,чи дискредитують її поведінкою,що складається з невігластва.Не треба категорично судити про релігію і її погляди з таких от недоучених людей.

Може варто познайомитися і з нормальними?

Цікаво,чому така агресія до біблії і до того,що там пишуть? Ти відчуваєш якусь загрозу через те для себе? Чи тебе якось то негативно стосується? Руйнує тобі життя якось?
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Melburn [344] Офлайн
03 травня 2012, 21:04
Ева, агрессия не к книге. Агрессия к людишкам, которые вездесущи и часто отнимают время, наглым образом пытаясь доказать мне, что я неправильно живу. Тем самым нарушая мое конституционное право на свободу мировоззрения и вероисповедания. Самых яростных сектантов ожидают иски в суд, и время уже начинает отниматься ихнее. Я от этого получаю моральное удовлетворение. Очистка окрестностей от зомбированной нечисти приносит спокойствие в сердце.
Зображення
Eva [1583] Офлайн
03 травня 2012, 21:11
Не знаю про кого це ти.

Мене чомусь ніхто релігією не дратує і не доймає.А твоя агресія дивна.


Цитата:
Тем самым нарушая мое конституционное право на свободу мировоззрения и вероисповедания.


То може і іншим дозволиш мати свободу світогляду і віросповідання?
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Melburn [344] Офлайн
03 травня 2012, 22:01
Eva написав:
То може і іншим дозволиш мати свободу світогляду і віросповідання?

Да, только за пределами моей личной жизни. Я свое мировоззрение каждому встречному на улицах не навязываю.
Зображення
Hyap [844] Офлайн
04 травня 2012, 01:17
Приєднання файлів:

vhGrlP0_Bkw.jpg [88.43 Кб|Переглянуто 7085 разів]
seeing is believing
Eva [1583] Офлайн
04 травня 2012, 09:43
Melburn написав:
Да, только за пределами моей личной жизни. Я свое мировоззрение каждому встречному на улицах не навязываю.


ну ,скажімо ,кому не цікавий розділ "філософія і релігія" на форумі,ті просто не звертають уваги.

В даному випадку це місце на форумі якраз для тих,кому це близьке.

Я ж не захожу в теми про політику і не кажу ,що мене дратують їхні баталії.( А вони дратують) .
Треба мати повагу до того,що люди можуть мати якісь відмінні від твоїх інтереси і до того,що вони на цьому форумі мають право і місце висловити свій світогляд. А за погрози і агресію до суду теж подають скарги.А за приниження інших на просторах інету,кажуть вже в законі теж щось там прописали.Тому не треба тут одягати корону і керувати парадом.

Форум - то "за прєдєлом твоєй лічной жизні" -не в пп ж тобі наукові факти пишуть.

Думаю не гарно тут принижувати авторів тем.Це дуже тонка річ - віра в Бога.
Це особлива тема,що дуже глибоко стосується серця людини і зробити боляче іншому оцими вашими стібаннями тут найлегше.

Меф мені ,звичайно ,голову відірве тут за офтоп ._. але мовчати не можу.
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Melburn [344] Офлайн
04 травня 2012, 12:36
Ева, давай я тебя всего один раз свожу на сходку (собрание) пятидесятников, и ты сразу изменишь свое "мировоззрение" относительно происходящего с религией в нашей стране. Особенно тебе должна понравиться часть, там где они молятся на "иных языках". Духовно слабый человек внутри этого гула вербуется сразу, сильный же - раза с третьего-пятого. Если сомневаешься в своих силах, тогда не пойдем )
Зображення
Eugeniusz [243] Офлайн
04 травня 2012, 12:42
Приєднання файлів:

5b17c8fe938a60ee14f9c991e585dc6d.png [31.72 Кб|Переглянуто 7059 разів]
Eva [1583] Офлайн
04 травня 2012, 12:53
Була я на різних подібних "собраніях" і ніхто мене не вербував і що? Що поганого в тому,що люди знаходять для себе місце в ,якому їм добре? На нас має вербувальний вплив навколо не лише церква,а й телевізор і люди зі своїми поглядами ,батьки і т. ін. Питання - чи маєш ти свою позицію і чи не заважаєш іншим жити як вони хотять?
Якщо в мене буде потреба духовного зросту - то я з радістю піддамся тому вербуванню,яке допоможе мені вирішити мої потреби .І якщо не схочу - то це не значить,що я буду ображати і обзивати всіх ,хто мене запрошує,можна вічливо відмовити і обмежити можливість спілкування і не підтримувати розмови. А не встрявати в суперечки зі своєю незгодою і вішати ярлики (потипу сектанти,зомбі і всяке таке) .То ознака невігластва.Для того,щоб судити,треба те досконало вивчати,мати практичний досвід ,інакше то всього лиш пусті емоційні виплески.
Їм добре??? Нехай собі моляться на всіх "іних язиках "собі .
Здається ,ні від тебе ,ні від мене їхній вибір там бути не залежав і не залежатиме.
І загрози ні тобі ,ні мені ті люди не несуть аж ніякої.

Думаю ти достатньо доросла людина аби приймати рішення без чийогось впливу.

А якщо на тебе впливає так молитва,що ти піддаєшся - то це значить очевидне одне - та молитва таки має силу!
І не в"яжуть же тебе там і до поганого не запрошують..

Ще раз скажу,що не знаю жодної віруючої людини,яку б я об"єктивно не поважала.
У кожної є чого повчитися та ще й взяти приклад.І якби віруючі люди при владі були ,то повірте,жилося б нам краще ,ніж при безбожниках.

Додано через 15 хвилин 8 секунд:

Eugeniusz,наукові факти і біблія - то цікава тема.Я б ще її почитала.
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Melburn [344] Офлайн
04 травня 2012, 13:31
Начну с конца.

Некоторый период назад церковь в Европе уже была при власти. Все помнят то смутное время: священная Инквизиция, крестовые походы, орудия пыток, которые после них остались. Так что не дай "бог" этому повториться.

Ты говоришь, что им хорошо и пусть молятся себе на иных языках. Временами им просто очень хорошо. И не важно, что так влияет на психику человека: алкоголь, наркотики или вера. Результат один: она необратимо изменяется. Я не имею желания жить среди общества подобных людей. Чтобы мои соседи через день собирали в 1-комнатной квартире 30 человек и горлали песни под гитары целый вечер. Чтобы подозрительные личности с "добрыми" стеклянными глазами приставали к детям с предложением скушать конфетку и помолиться вместе с ними.



У меня эта чума отобрала трех хороших друзей, которых знал с детства. Я никогда подумать не мог, что такое вообще возможно: у 3 взрослых людей полностью трансформировалось сознание, исчезли все бывшие жизненные интересы. Все, чем они сейчас занимаются - это круглосуточно зубрят библию, записывают ее на диктофон, слушают по ночам эти записи и производят под них детей по одному каждый год. От одного друга даже отказались родители, не выдержав таких перемен.

Я не говорю, что я хорошо разбираюсь в религии. Но моих знаний достаточно для того, чтобы, как ты говоришь, принять решение. Если именно такой должна быть жизнь и вера, чтобы попасть в рай, то я, пожалуй, откажусь от подобных перспектив. И не важно, что это за религия.

«Ибо восстанут лжехристы и лжепророки и дадут великие знамения и чудеса, чтобы прельстить, если возможно, и избранных» (Матфея 24:24).

Религиозная сеть в Украине по состоянию на 01.01.2010 года состоит из 35184 (уже больше, чем школ) религиозных организаций (на 719 больше по сравнению с прошлым годом), в том числе 33777 (+694) религиозных общин, 85 центров и 265 (+10) управлений, 439 ( +7) монастырей, 347 (+7) миссий, 76 (+2) братств, 199 (+3) духовных учебных заведений.

Приєднання файлів:

289_2962805ca4dbb59c7b506fbc69d23da6.png [53.99 Кб|Переглянуто 7048 разів]

Востаннє редагувалось Melburn в 04 травня 2012, 13:59, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Eva [1583] Офлайн
04 травня 2012, 13:57
Мені вони не заважають.Якщо у людина є потреба в духовному просторі,то не мені їй вказувати.

А коли ти нав"язуєш віруючій людині мирське ,то це з твого боку теж вербування.
Тільки навпаки.

Я притримуюся думки ,що кожен має право жити як хоче і при цьому не бути обпльованим.

А в Бога я вірю.І в Ісуса вірю.І в святого духа теж.І до Біблії ставлюся серйозно.І поважаю всіх ,хто має духовні цінності (чи то християни ,чи то мусульмани чи то хто там ще неважливо)
І то моє особисте діло ,на яке вже ніяк не впливає чиєсь "мнєніє".
І те,що вважаю цікавим для себе - в тому й буду.

То що ,може вітатися зі мною перестанеш?Бо я не така як всі нормальні...Молюся вранці та ввечері,з Ісусом інколи подумки розмовляю..Це тобі досі заважало якось?
Чи може я цим дратувала весь форум?

Віруючі є різні.І я про це.
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Eugeniusz [243] Офлайн
04 травня 2012, 14:09
Melburn, я от одного не зрозумію, до чого тут п'ятидесятники. Хочеться облити помиями секту яка вкрала друзів — будь ласка, тільки чого в темі, яка не має жодного відношення до конфесій в принципі?

З приводу п'ятидесятників, я не дужий прихильник цього "протестантизму", але скажу скількох я знаю, поганого нічого сказати не можу: нормальні хлопці/дівчата, навчаються добре, веселі, жваві діти, і благо шо у них такі батьки, які точно не покинуть і не пустять куди не треба.
"Зомбоферм" зараз розвелося стільки шо й годі врахувати, але ж і своєю головою треба думати чого де навчають і до чого схиляють.
Melburn [344] Офлайн
04 травня 2012, 14:18
Человеческое общество очень похоже на живой организм. Когда в него попадает инородное тело, срабатывают защитные механизмы, которые всеми силами пытаются от него избавиться, сохранив при этом изначальную целостность организма.

Библия предусмотрительно предупреждает своих поклонников, что во все времена они будут переживать сильные гонения. Но не стоит списывать все на такую нелюбовь обычных людей к членам святого культа. Будь то эмо, панки, скинхеды, фемен или верующие: пока нормальных (от слова норма) людей большинство, они будут любыми способами стараться искоренить подобные новообразования. Это всего лишь инстинкт самосохранения, не более.

По поводу темы разговора, классический вопрос к автору: каков примерно возраст планеты Земля / Вселенной исходя из описанных в библии данных?
Зображення
Eugeniusz [243] Офлайн
04 травня 2012, 14:50
Eva написав:
Eugeniusz,наукові факти і біблія - то цікава тема.Я б ще її почитала.

Біблія то не науковий трактат, її призначення — показати любов проявлену до тебе особисто і навчити відкликатись на неї. Те, що в ній містяться деякі відомості, підтвердженні науково — лише додаткове підґрунтя для віри. Чому віра, може тісно пов'язуватись з наукою — складне питання, якщо в декількох словах, то через вивчення творіння, ми можемо наближатись до пізнання способу мислення Творця. В цьому, мене, от наприклад, надихає восьмий псалом: «Коли на небеса спогляну, твір твоїх пальців, на місяць та на зорі, що ти створив єси, то що той чоловік, що згадуєш про нього, або людська істота, що про неї дбаєш? Мало чим зменшив єси його від ангелів, славою і честю увінчав його. Поставив його володарем над творами рук твоїх, усе підбив йому під ноги», Псалом 8:4-7.

Melburn написав:
каков примерно возраст планеты Земля исходя из описанных в библии данных?

вже відповідав, повторення я мушу сприймати, як ніби мене просто ніхто не читає, кожен впевнений що його думка правильна і всьо, хлопці, то хто кого вербує, з огляду на ситуацію — питання риторичне.
По темі: Біблія не дає відповіді на це питання, відомо лише, що Земля (вочевидь і Всесвіт) — була створена від початку. Перші розділи книги Буття, сповіщають про 6 послідовних етапів, названих днями. Це не є буквальні дні, тому вести якесь датування — просто неможливо.
Вікі говорить: «Согласно современным научным данным возраст Земли составляет 4,54 миллиардов лет (4.54·109 лет ± 1 %). Эти данные земли базируются на радиометрической датировке возраста метеоритного вещества и соответствуют возрасту старейших земных и лунных образцов.
↑ Age of the Earth. U.S. Geological Survey (1997)», http://ru.wikipedia.org/wiki/Возраст_Земли

Melburn написав:
пока нормальных (от слова норма) людей большинство, они будут любыми способами стараться искоренить подобные новообразования

«Крім того, у людську природу Творцем вписана релігійність. Це означає, що людина відкрита для контакту зі своїм Творцем і, природно, шукає цього контакту. Одним з проявів релігійності людини є факт існування різноманітних релігій».
«Прагнення мати міцний фундамент свого життя, прагнення вічного життя, сумління яке позначає одвічні цінності, — це ознаки які залишив у людському серці Творець людини. Це Бог створив людське серце неспокійним, щоб його не могло задовольнити посідання земних цінностей, а лише — посідання Бога», Костянтин Морозов

о, про норму, це вже цікаве питання. Десь у мене зостався посібник з психології релігії, треба буде переглянути якось
Востаннє редагувалось Eugeniusz в 04 травня 2012, 15:14, всього редагувалось 1 раз.
Melburn [344] Офлайн
04 травня 2012, 14:57
Eugeniusz написав:
повторення я мушу сприймати, як ніби мене просто ніхто не читає

Чтобы их читали, некоторые люди добиваются этого десятилетиями.

Eugeniusz написав:
кожен впевнений що його думка правильна і всьо

Покажите мне человека, который считает наоборот.


За ответ о возрасте спасибо.

Зображення
Поперед.  1, 2, 3  Далі

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
Podolya, Zarathustra, Мефодий
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB