Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Колесніков хоче продавати залізничні квитки за паспортом
флуд [251] Офлайн
21 травня 2012, 19:13
Міністерство інфраструктури розглядає можливість введення обов'язкового пред'явлення паспортів при придбанні залізничних квитків.
Приєднання файлів:

383443038.jpg [35.51 Кб|Переглянуто 1846 разів]


Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков під час урочистої церемонії відкриття нового вокзального комплексу в Донецьку.

"Я вважаю, що потрібно персоніфікувати продаж квитків. На мою думку, ми ще обговорюємо цю проблему, треба застосовувати ту ж систему, що й в авіації: пред'являється документ - купується квиток", - сказав він.

Колесніков також додав, що практика такого продажу проїзних документів на залізниці раніше вже існувала.

"Я думаю, нам до цього доведеться повернутися. Хоча це й не зовсім демократично" - сказав він.

Зі слів Колеснікова, такий механізм дозволить виявляти тих, хто займається масовим скуповуванням залізничних квитків і передавати відповідні матеріали правоохоронним органам.

Нагадаємо, міністерство інфраструктури в понеділок відкрило реконструйований вокзальний залізничний комплекс у Донецьку.
Зображення

Зображення

Зображення
Gosha777 [358] Офлайн
21 травня 2012, 21:37
Уже проходили.
Проблеммы с билетами увеличатся.
И интересно как это согласуется с конституцией и правами человека?
Это чтоб ментам отслеживать людей легче было?
И при том как поехать если паспорт на прописке или забыт дома?
В конце концов если утерян, а ты в чужом городе?
_scorpio_ [1733] Офлайн
22 травня 2012, 10:39
вопрос не нам нужно задавать)
Зображення
Melburn [344] Офлайн
22 травня 2012, 16:41
Паспорт забыт дома или на прописке - это частные случаи.
А в общем я за возвращение именных билетов. Количество свободных мест в поездах значительно увеличится. Банда, которая занимается их оптовой перепродажей практически не сможет продолжать вести данный вид деятельности.
Зображення
Ктулху [713] Офлайн
22 травня 2012, 19:20
Нормальное положение дел. Причем тут демократия?
Зображення угол зрения создает мысли, а мысли создают все.

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
ASI, Смілянський Слон, Spartanets
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB