Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

БЮТ ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ТИМОШЕНКО ПОБИЛИ і заблокував Верховну Раду
Grabber [1706] Офлайн
24 квітня 2012, 13:05
БЮТ ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ТИМОШЕНКО ПОБИЛИ і заблокував Верховну Раду
Вівторок, 24 квітня 2012, 13:37

Екс-прем'єру Юлії Тимошенко під час перевезення до лікарні були нанесені тілесні ушкодження.

Про це "Українській правді" повідомив бютівець Сергій Пашинський.

"Під час перевезення Юлії Тимошенко у лікарню конвой вдарив її в живіт. У неї на животі величезна гематома, синці на руках, бо їй викручували руки", - сказав він.

"Їй нанесли кілька ударів у тулуб", - додав Пашинський.

За його словами, саме тому захисника Тимошенко Сергія Власенка не допускали до його підзахисної протягом понеділка і половини вівторка.

"Але на жаль, все це правда, жорстока і цинічна реальність режиму Януковича", - додав він.

Пізніше з трибуни парламенту Пашинський заявив, що Тимошенко зареєструвала відповідну заяву ще в понеділок.

"Я від імені фракції БЮТ і, думаю, від НУНС заявляю, що ми не підемо з цього місця, поки тут не буде Генерального прокурора з детальними поясненнями", - заявив він.

"Ми не підемо звідси, поки тут не буде керівника фашистської служби, яка зараз займається ув'язненими, і поки не буде рішення про допуск народних депутатів і медиків, в тому числі від Партії регіонів до Юлії Володимирівни для її огляду", - заявив Пашинський.

Перед виступом Пашинського депутати від опозиції заблокували трибуну.

Також БЮТ вигуками "Ганьба!" заважав оприлюднити інформацію про обрання нового омбудсмена. Після цього Литвин заявив, що ранкове засідання закрите.

Українська правда
Зображення
Зображення๏̯͡๏
Eva [1583] Офлайн
24 квітня 2012, 13:08
Та аякже,найлегше бити того,хто здачі не дасть.

Ну дограються.Не вік же їм правити..Прийде і їхній час на тюрми.
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Non-existent [348] Офлайн
24 квітня 2012, 13:29
теперь уже побили...заколебала% ну да, янукович такой уж идиот, чтоб давать задания избивать тимошенко чтоб потом об этом, конечно же, говрили все)
страдалица, блин%
по последним ее заявлениям, ей в политике ну никак нельзя!вся такая больная, побитая, несчасная..домой, супчик хлебать %%%

Добавлено спустя 1 минуту 52 секунды:

такими вот заявлениями просто отвлекают внимание людей от реальных проблем в стране. Все только и "хавают" новости от юли и Ко
Жизнь течет изнутри вовне. Следуя этой мысли, ты сам станешь истиной.
Grabber [1706] Офлайн
24 квітня 2012, 13:36
Тимошенко: Через простирадло я отримала сильний удар кулаком в живіт
Вівторок, 24 квітня 2012, 14:26


Екс-прем'єр Юлія Тимошенко розповіла про подробиці того, як її силоміць вивозили до лікарні.

Про це вона написала у своїй заяві, текст якої має "Українська правда".

"Після отримання висновку німецьких лікарів я письмово повідомила начальника колонії, усно наглядаючого прокурора та заступника міністра охорони здоров’я, що до зустрічі з моїм захисником, враховуючи зміст висновку, я не можу переїжджати в лікарню", - написла Тимошенко.

"Ми домовилися, що такий переїзд в лікарню відбудеться в понеділок після спілкування з Сергієм Власенком", - додала вона.

"Приблизно біля 21.00 з тюремної камери, де я перебувала, вивели мою сусідку, а через деякий час після того до мене зайшли 3 чоловіки кремезної статури. Вони підійшли до мого ліжка, накинули на мене простирадло та почали втрьох стягувати з ліжка, докладаючи грубу фізичну силу", - повідомила Тимошенко.

"Від болю та відчаю я, як могла, почала захищатися та отримала через простирадло сильний удар кулаком в живіт, мені скрутили руки та ноги, підняли та потягнули в простирадлі на вулицю. Я думала, що наступили останні хвилини мого життя", - додала Тимошенко.

"Від невиносимого болю в спині та страху я почала кричати та кликати на допомогу, але ніякої допомоги я не отримала. В якийсь момент від страшного болю я просто відключилася та прийшла до тями вже в лікарняній палаті", - йдеться у заяві екс-прем'єра.

Добавлено спустя 4 минуты 41 секунду:

ТИМОШЕНКО ОГОЛОСИЛА ГОЛОДУВАННЯ
Вівторок, 24 квітня 2012, 14:07

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка утримується в Качанівській виправній колонії в Харкові, оголосила голодування з 20 квітня.


Про це заявив її захисник Сергій Власенко журналістам біля стін колонії у вівторок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Юлія Тимошенко оголосила голодування", - сказав він.

За словами Власенка, голодування Тимошенко – це протест проти того, що відбувається в країні, й того, що відбувається з нею в місцях позбавлення волі.

Адвокат заявив, що в Тимошенко на руках синці й гематома на животі після транспортування з колонії в ЦКЛ№5 "Укрзалізниці" 20 квітня.

"У неї всі руки в синцях і величезна гематома на животі, яку досі видно, незважаючи на те, що пройшло 4 дні", - сказав Власенко.

Він спростував інформацію прокурора Харківської області Геннадія Тюріна про те, що Тимошенко відмовилася від медекспертизи.

"Судово-медичний експерт у присутності чергового лікаря, у присутності наглядового прокурора Краснолобова, у присутності керівника медичної частини Качанівської колонії Цюри зафіксували наявність у Тимошенко тілесних ушкоджень і пообіцяли внести це в картку", - сказав Власенко.

"Ви розумієте, що проконтролювати це Юлія Тимошенко не може", - додав він.

Адвокат упевнений, що саме через пошкодження його два дні не допускали до екс-прем'єра.

"Тепер зрозуміло, чому не допускали два дні до неї захисників, чому нікого не пускали в лікарню до Тимошенко й чому Моісеєнко (перший заступник голови Мінздоров’я Раїса Моісеєнко) говорить те, що вона говорить", - зазначив Власенко.

За його словами, Тимошенко насильно шпиталізували двоє співробітників колонії під керівництвом першого заступника начальника колонії Коваленка.

Захисник підкреслив, що екс-прем'єр не може вставати з ліжка.
Зображення
Зображення๏̯͡๏
Ктулху [713] Офлайн
24 квітня 2012, 14:13
Яб её в наркоз ввел, и больше не выводил. Нет человека - нет проблемы. За@бали уже этим тухлым пиаром. Обследовать, в премом эфире, а если мегaгематом не обнаружится - язык на..й отрезать, пи&[е безмозглой.
БАРАНЫ! Очнитесь, вас имеют прямо в череп!
Зображення угол зрения создает мысли, а мысли создают все.
Eva [1583] Офлайн
24 квітня 2012, 15:37
он кажуть по радіо шо ніхто її не бив,а якшо будуть робити цирк з придуманого,то лякають шо в суд подадуть за наклеп...

Хз шо там..
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
Non-existent [348] Офлайн
24 квітня 2012, 15:46
те ж що і завжди. Вона корчить з себе нещасну і затюкану, її прибічники засирають "ефір" своїм триндяжем, а існуючса влада у відповідь бекає, а доказів ні в тих ні в інших немає. Тому замість того щоб працювати, сруться, а людям, щоб не думали про важливі речі і не бачили що коїться навколо, засирають голови отакими новинами. А споживачі гівна стоять і моляться то на одного то на іншого, а ті дві сторони й раді, що люди не бачать справжніх проблем, а "хавають" тупню зі ЗМІ

Добавлено спустя 1 минуту 12 секунд:

згродна з Ктулху, приспати її в одній з ветеринарних ХАРОШТИХ ЗАГРАНІЧНИХ лікарень, хай вже закриється
Жизнь течет изнутри вовне. Следуя этой мысли, ты сам станешь истиной.
Grabber [1706] Офлайн
24 квітня 2012, 15:58
правильно як казав гАзаров лопати в руки і садовить картоплю! нема чого!

завтра прийдуть і за вами...
Зображення
Зображення๏̯͡๏
kleber [589] Офлайн
24 квітня 2012, 16:07
Eva написав:
Та аякже,найлегше бити того,хто здачі не дасть.

Ну дограються.Не вік же їм правити..Прийде і їхній час на тюрми.

Ти знущаєшся? Справді в це віриш?
омфг, як вона вже забадала...бідненька, там побили, там невиліковна хвороба, там відносяться погано...Так ху№і вона тоді до влади рветься? Як можна керувати країною з такими проблемами із здоров'ям?!
Люди, розкрийте очі! Ну треба вже бути зовсім тупими, щоб вірити цій єрєсі!
Маша і Макс правильно сказали. Давно вже потрібно її приспать...
Зображення
My life - my rules!
And if you're not down with that, we've got two words for ya: "SUCK IT!". ( c ) D - Generation X
Non-existent [348] Офлайн
24 квітня 2012, 16:07
набагато краще, коли йдеш по хрещатику, а оті нероби сидять і жруть мої податки. вже дофіга скільки часу. а інші клоуни їх розважають.
Жизнь течет изнутри вовне. Следуя этой мысли, ты сам станешь истиной.
Gosha777 [358] Офлайн
24 квітня 2012, 20:04
Скинутся всем купить бак из стекла
И заспиртовать Тимошенко
А потом в кункамеру
)(OT@BUCH [242] Офлайн
24 квітня 2012, 20:35
kleber, это ты открой глаза , ты уже по ходу примыкнул к "стаду тупого быдла" которое верит нашей власти, поверь им на..ть на тебя главное тебе туфту в голову впыжовать и чтоб ты в это верил.

Если у тебя есть ещё способность адекватно вооспринимать происходящнее вокруг то оглянись вокруг, и осознай какой беспредел вокруг творится.
kleber [589] Офлайн
24 квітня 2012, 21:05
)(OT@BUCH, ну і що з тут робиться? Наведи мені приклади.
Я не кажу, що ця влада прямо таки класна, але кращої зараз - немає. І БЮТ - це найгірший варіант.
Живучи в столиці і роз'їжджаючи по різним закуткам міста я вже давно помітив, що ця влада краща ніж була за часів помаранчевих.
Чому коли Юля не сиділа то повсюди були лише одні плакати "Вона працює - вони відпочивають", "Вона працює - вони заважають", "Вона працює - вони туї хінають", але насправді все було навпаки?! Роботи не було взагалі, дороги не будувались, заводи стояли, навіть НСК Олімпійський не будувався. Вона ж "працювала"!!!!
А тепер я бачу, що дороги будуються, робота - є. Стадіони добудувались, аеропорт в Борисполі добудовують. Раніше ж казали, що немає людей, грошей, нічого не було. Але звідки тоді воно взялось, коли до влади прийшли регіонали?!
Вже скільки розв'язок в Києві побудували. Ця влада - барани. Барани бо мовчать і не кажуть, що вони роблять.
Зніми рожеві окуляри...
Зображення
My life - my rules!
And if you're not down with that, we've got two words for ya: "SUCK IT!". ( c ) D - Generation X
Eva [1583] Офлайн
24 квітня 2012, 21:12
Авжеж,покращили життя так,що голови не піднімеш!

Може щось і робиться,але від відвертого хамства ,брехні і неповаги до людей вже нудить.

Додано через 2 хвилини 4 секунди:

І від отого як на весь світ позорять...мовою Азарова ,книгами Януковича,які він не писав,його освідченістю,вихованістю ,"демократією"..і т. ін.

Додано через 1 хвилину 52 секунди:

І закон у них як дишло - куди повернуть - туди й вийшло...

На руку своїх ...Ломають Андріївські узвози,хапають землі,ставлять золоті унітази..За наші податки.

Додано через 1 хвилину 53 секунди:

А Юлю посадили,бо боялися.

Кого не бояться - на тих не зважають просто.

Додано через 3 хвилини 2 секунди:

І до одного місця оті збудовані стадіони і магістралі - то для їхньої ж зручності - видно по своєму маршруту і будували.

А те,що у пенсіонера пенсія 800 і 600 за тепло заплатить ,то то не важливо.
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
kleber [589] Офлайн
24 квітня 2012, 21:21
Eva написав:
Авжеж,покращили життя так,що голови не піднімеш!

Хочеш сказать, що з помаранчевими нам жилося краще? - Ні.
Eva написав:
відвертого хамства ,брехні і неповаги до людей вже нудить.

Де?! ДЕ?!
Eva написав:
І від отого як на весь світ позорять...мовою Азарова

От мені цікаво, якщо людина все життя говорила російською, вчилася російською і її намагаються перевиховати на іншу мову то як вона має говорити? Це нонсенс.
Eva написав:
І закон у них як дишло - куди повернуть - туди й вийшло...

Ти ачьом? О_о

Додано через 2 хвилини 2 секунди:

Eva написав:
І до одного місця оті збудовані стадіони і магістралі - то для їхньої ж зручності - видно по своєму маршруту і будували.

Ти бачила, які раніше в Києві були затори? Можна було по 3-4 години стоять поки доїдеш додому. Зараз з правого берегу на лівий можна доїхать дуже швидко. І нафік їм для себе будувати, якщо можна просто перекрить дорогу під час руху високопосадовця?

Додано через 25 секунд:

Eva написав:
А те,що у пенсіонера пенсія 800 і 600 за тепло заплатить ,то то не важливо.

казна пуста...
Зображення
My life - my rules!
And if you're not down with that, we've got two words for ya: "SUCK IT!". ( c ) D - Generation X
Eva [1583] Офлайн
24 квітня 2012, 21:28
Ой,не захищай.Бо ще не прийшлося тобі.

Не хочу тут розводити флуд і офтоп.Але в мене нуль поваги до нинішньої влади.

Який би помаранчевий лідер не був на нього стадіони не кричали "Спасибо житєлям..."

Бо людей не обдуриш обіцянками.Повагу треба заслужити.

Я не бачу зараз жодного лідера ,який би витяг Україну з задниці.Можливо оте об"єднання опозиції трохи притримає розмах нинішньої влади.
І біда мабуть і не в лідерах.А у менталітеті нації - стогнуть і тягнуть.Мовчки.

Додано через 1 хвилину 11 секунд:

Звичайно ж пуста!! на магістралі є! І на авто дорогущі є! І на влаштування президентських втіх є! І на вертольоти є!

Додано через 1 хвилину 6 секунд:

А ти бачив дороги в Новомиргороді??? Нуль змін.
Женщина слабее всего, когда любит, и сильнее всего, когда любима.
kleber [589] Офлайн
24 квітня 2012, 21:37
Eva написав:
Ой,не захищай

Не захищаю. Я казав, що краще за них зараз немає.
Eva написав:
Спасибо житєлям...

ага, а ти знаєш з чого це все почалось? І чого у киян така ненависть до Донецька?
Eva написав:
Повагу треба заслужити.

Чим заслужила повагу Юля?
Eva написав:
Я не бачу зараз жодного лідера ,який би витяг Україну з задниці.

Я про це і кажу. Немає їх. Але вже нехай буде Я ніж Ю.
Москва також не відразу будувалась.
Eva написав:
А ти бачив дороги в Новомиргороді??? Нуль змін.

Може спочатку потрібно налаштувати життя у великих містах, а потім за інші браться?
Я ще раз кажу, я не захищаю цю владу. В боротьбі між Ю і Я я за Я.
Зображення
My life - my rules!
And if you're not down with that, we've got two words for ya: "SUCK IT!". ( c ) D - Generation X
Глюк [59] Офлайн
25 квітня 2012, 00:49
Украина это не один лишь Киев... увы.
Grabber [1706] Офлайн
25 квітня 2012, 05:12
Росія просить Україну дотримуватися прав Тимошенко
Вівторок, 24 квітня 2012, 21:30


У Росії стурбовані ситуацією з погіршенням стану здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в коментарі МЗС Росії, розміщеному на його сайті.

"У Москві зі стурбованістю сприйняли повідомлення ЗМІ про погіршення стану здоров'я екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка перебуває в ув'язненні і потребує термінової медичної допомоги", - сказано в ньому.

"Розраховуємо, що владою Україні будуть вжиті всі необхідні заходи щодо повного дотримання законних прав Тимошенко, проявлена ​​гуманність і знайдені шляхи адекватного вирішення ситуації, які не ускладнять внутрішньополітичну обстановку в країні", - додали в МЗС.

Як відомо, Єврокомісія вимагає від української влади негайно надати пояснення з приводу того, що відбувається з Тимошенко.

Українська правда
Зображення
Зображення๏̯͡๏
)(OT@BUCH [242] Офлайн
25 квітня 2012, 05:54
kleber написав:
Eva написав:
І від отого як на весь світ позорять...мовою Азарова

От мені цікаво, якщо людина все життя говорила російською, вчилася російською і її намагаються перевиховати на іншу мову то як вона має говорити? Це нонсенс.

За 2 года можно и обезьяну научить говорить, но азаров почемуто не в состоянии выучить государственный язык.
kleber написав:
Eva написав:
І закон у них як дишло - куди повернуть - туди й вийшло...

Ти ачьом? О_о


а то что у примеру как они криминальный кодекс принимали, это когда так было что б закон принимала кучка депутатов пробравшихся на нычку ночью в зал сесии. Это ты считаеш нормально?

Чего они так боятся акций протеста, как только увидят человека с плакатом так на него сразу стадо омонов\цев кидают, а при "помаранчевух" была полная свобода и каждый имел право выразить своё мнение.

Добавлено спустя 8 минут 43 секунды:

kleber написав:
Чим заслужила повагу Юля?


К примеру тем что при Юле не было такого как сейчас, что заходя в магазин тебя каждый день встречают новые цены, и читая новочти ты каждый день не узнавал что где-то что-то подорожало или приняли античеловеческий закон.

Просто если тебе "мурка" роднее серцу чем гимн Украины, то ты и защищаеш этих уголовников.
Востаннє редагувалось )(OT@BUCH в 25 квітня 2012, 12:00, всього редагувалось 1 раз.
1, 2, 3  Далі

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
ASI, Смілянський Слон, Spartanets
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB