Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Смелянская горполиклиника - рассадник коррупции!!!
Podolya [535] Офлайн
08 липня 2012, 22:45
На старом форуме увидела такую тему и стало интересно Ваше мнение.
Цитата:
Доброго времени суток ! Недавно , при прохождении медкомиссии, в городской поликлинике, той что находится на загребле, был "приятно удивлен".Нужно было пройти ЭКГ, кто знает.Далее диалог.:

- Когда за расшифровкой прийти?
- В следующую среду.
- Это очень долго,нельзя ли как нибудь побыстрей?
- Можно, 5 грн.благотворительного внэску, и пол часа подождать.

За 5 гривень, неделю ждать.
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
Melburn [344] Офлайн
09 липня 2012, 00:04
И сюда 12 страниц флуда хотите перенести?
Зображення
Kirov [264] Офлайн
09 липня 2012, 00:27
Это же и разориться можно, если пять гривен заплатить.
Grabber [1706] Офлайн
09 липня 2012, 05:14
Лента для ЭКГ и того дороже стоит )
Зображення
Зображення๏̯͡๏
Ктулху [713] Офлайн
09 липня 2012, 10:18
как наткнусь глазами на этот топег, так и читаю "Смелянская гидропоника - рассадник" ну писец)) :-)

Добавлено спустя 2 минуты 27 секунд:

а по теме: иффь, да не так это и дорого.... на бесплатную медисыну не похоже, но тем не менее....
Зображення угол зрения создает мысли, а мысли создают все.
_scorpio_ [1733] Офлайн
13 липня 2012, 17:00
здырныцтво...
Зображення
Eugeniusz [243] Офлайн
16 липня 2012, 20:47
а ще бюрократії. Треба була довідка 086-У, який сенс бігати по всій лікарні, коли в жодному кабінеті так і не запитали як себе почуваю, деякі лікарі і в картку не заглядали.
у мене склалося таке враження, що навіть аби на каталкі завезли, все рівно написали б здоровий. То коли на те пішло — продавайте бланки вже заповненими!
Melburn [344] Офлайн
07 серпня 2012, 14:08
В каждой поликлинике есть кабинет главного врача. В следующий раз зайдите к нему и спросите, почему остальные врачи не интересуются, как Вы себя чувствуете.
Зображення
Dead_hope [118] Офлайн
16 серпня 2012, 12:24
В липні була така ж ситуація. Кажеш фразу "Мабуть, я піду зараз до головного лікаря..", бажано далі назвати його ім*я і по-батькові, і результат віддається відразу ж і безкоштовно.
Eugeniusz [243] Офлайн
25 серпня 2012, 16:04
Melburn, вже пошкодував, що так не зробив. Проходив обстеження для роботи, невропатолога поставили попередньо (для 086-У) «здоровий», цього разу вимагав указати реальний діагноз ВСД, оскільки приховання подібного може стати причиною відмови у виплаті страхової компенсації, відповіли приблизно так: «нічого міняти не будемо, мол, треба було раніше говорити, зараз, типу, є запис в картці, що все нормально і то взагалі я винен бо нічого не сказав, бла-бла-бла... бла-бла-бла». Із варіантів тепер проходити обстеження для встановлення діагнозу, це близько 500грн і тижня часу, все ж за свій рахунок звичайно. Всього-навсього, треба було не полінуватись простояти в черзі до лікаря, а не просити медсестру поставити штамп. Хоча лікарі там теж круті, окуліст, основний лікар в мед. обстеженні, перевірка гостроти та кутового зору здійснюється питанням «ви добре бачите», я хірєю :sh_ok:
Dead_hope [118] Офлайн
27 серпня 2012, 13:15
Eugeniusz, якщо ще актуально, то можу порадити, до кого піти.
Eugeniusz [243] Офлайн
27 серпня 2012, 17:25
Dead_hope, дякую, я буду тримати в голові, на випадок чого.
Eugeniusz [243] Офлайн
19 вересня 2012, 18:24
вчора мені запропонували стати меценатом, взамін на УЗД серця, вартість "благодійного внеску" — 100 гривень. Усе б нічого, та я маю направлення з військкомату, відповідно комісаріат несе усі витрати за обстеження.
Іще цікавіша процедура оплати: "в прийомной заплатиш", там же потрібно заповнити папірець, що не матиму надалі претензій, коли що, і це дивно, бо для подібних цілей створюється рахунок спеціального призначення.
Як правильно вчинити в такій ситуації, це взагалі законно, куди можна поскаржитись і яким чином, щоби, хоча б, потрясти повітря?

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
ASI, Смілянський Слон, Spartanets
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB