Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Кава не шкідлива при вагітності?
Kani [2] Офлайн
27 жовтня 2021, 17:33
Буквально кілька тижнів тому дізналася, що я вагітна. Тепер не знаю, що можна їсти та пити під час вагітності, а що ні. Дівчата, чи вживали ви каву при вагітності, якщо так, то в яких обсягах? Я не уявляю собі життя без цього напою, але не знаю, як кофеїн може вплинути на майбутню дитину.
Spec [2] Офлайн
27 жовтня 2021, 17:38
Всі кажуть, і лікарі в тому ж числі, що кава при вагітності нешкідлива, ось, читайте, тут детальніше описано. Єдина рекомендація медиків – не зловживати кофеїном. Тобто одну-дві чашки неміцної кави на день можна, а от від подвійного еспресо чи ристретто треба відмовитись.

При вагітності також потрібно враховувати, що кофеїн міститься і в зеленому чаї, там його практично вдвічі більше, ніж у звичайній каві. Він також міститься у звичайній кока-колі, чаї мате та у чорному шоколаді. Тому вживання цих продуктів та напоїв також потрібно обмежити. А взагалі краще пити гарячий шоколад і какао — доза кофеїну в цих напоях настільки незначна, що практично не впливає на розвиток плоду під час вагітності та здоров'я майбутньої матері.
ZinnoCHka [32] Офлайн
29 січня 2024, 21:48
привіт, на рахунок кави, тут обмежені дослідження
раніше вважалось, що кава прям протипоказана, але мій гінеколог казав, що одну-дві чашки можна
але дивіться на свій організм та своє самопочуття
якщо у вас скаче тиск після чашки кави, то звісно краще відмовитися
а про харчування під час вагітность можна почитати ось тут https://periodsduringpregnancy.org/chto ... -nuzhna-2/

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
Podolya, Eva, Незнайка
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB