Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Йдемо в театр!
Podolya [535] Офлайн
04 липня 2012, 16:12
Хто їде???
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
Zarathustra [291] Офлайн
04 липня 2012, 20:09
Я - туди може попутками, може авто, ще не знаю. назад в будь-якому випадку буде авто...

Додано через 10 годин 51 хвилину 23 секунди:

" Він підозрює: цей порядок не такий усталений, як намагається здаватися;жодна річ і жодне "я" не є надійними, все перебуває у процесі невидимого перетворення, яке ніколи не зупиниться; в непевному більше майбутнього, ніж у певному, а дійсність - це лише гіпотеза, над якою ще просто не змогли піднятися."
Роберт Музиль. "Людина без властивостей."
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Podolya [535] Офлайн
05 липня 2012, 12:38
Білетів вже немає...
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
Zarathustra [291] Офлайн
05 липня 2012, 13:16
так ото ж
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Zarathustra [291] Офлайн
06 липня 2012, 18:36
«Дощ у Нойкьольні» - вистава на подіумі
Зображення

Черкаський драмтеатр представив другу виставу режисера Андрія Мая. Цього разу, після вербатіму «Місто на Ч», публіка побачила сучасну німецьку драматургію Пауля Бродовскі «Дощ у Нойкьольні». Таку собі полікультурну драму із сучасною нефільтрованою, часом брутальною лексикою, наркотиками, сексом, містичним лисом, що вміє розмовляти, темою імміграції, батьків і дітей... Глядачі на сцені споглядають на акторів над глядацьким залом, точніше - на подіумі, побудованому над глядацьким залом. Основні події відбуваються безпосередньо серед глядачів. Актори час од часу бігають поміж рядами, сідають поруч із глядачами. Несподіваним елементом сценічного простору стала рамка-металодетектор, крізь яку проходять перед початком дійства глядачі. Зрештою, у фінальній сцені вона перетворюється у у таку собі браму дощу, над якою височить опудало грізного лиса.
У виставі безліч діалогів сприймаються дещо нестандартно. У тому числі й видозміною, постійною грою слів. Немов актори на ходу творять ці слова і звуки, випробовують їх, забувають їх, граються ними.
Багато що у постановці несе пластика, постійні дефіле акторів.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Єдиним початком і кінцем «Дощ у Нойкьольні» створює певний цикл життя. Життя і смерті.
Типажі з одного боку традиційні для німців: араби-іммігранти, вимираючі будівничі «чистої раси», недалека молодь, стурбований таксист. З іншого боку - якісь химерні істоти в особі людино-лиса, за яким постійно полює ностальгуючий за Гітлером представник фактично зниклої професії точильників ножів. Олегу Телятнику став надзвичайно близьким образ цього таємничого й доброго лиса.

Взагалі всі актори черкаського театру вийшли із звичних ролей і показали зовсім інший театр. Без якихось масок і стандартних рухів. Інколи це було схоже на божевілля, але завжди все, що творилося у виставі, було життям. Без гриму.
Ці божевільні танці Олеся Павлютіна, його танець кохання із Надією Корбут... Ці прості, благородно-жорстокі й сексуальні фантазії Олександра Кузьменка. Ці філософські розмірковування про долю іммігрантів Юрія Берлінського. Ця маніакальна й майже наукова ідея порятунку людства від лисів і, врешті, неочікувана доброта арійця під впливом арабської пісні... Цікаво, що вже в другій виставі режисера Андрія Мая Олександр Кузьменко грає роль таксиста.
Зображення
Зображення

Фінальна сцена з дощем-металодетектором, крізь який проходять актори, врешті, містерійно завершує постановку.
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Podolya [535] Офлайн
06 липня 2012, 19:57
Дійсно вистава неймовірно вразила!!!
Що постановка, що актори...одним словом все було нестандартно і просто шикарно.
Дякую, Дімо!!!!
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
Zarathustra [291] Офлайн
18 серпня 2012, 08:29
Чергова прим'єра - Спектакль "Безхребетність" 13 вересня 2012 року о 18-30.
Хто бажає плануємо - це буде четверг
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Zarathustra [291] Офлайн
01 вересня 2012, 06:06
ПРЕМ’ЄРА
БЕЗХРЕБЕТНІСТЬ

Інгрід Лаузунд, переклад з німецької А. Тимашева, М. Рудницького
13 четвер, початок о 18 год. 30 хв.
Психологічний фарс з офісного життя
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Zarathustra [291] Офлайн
02 вересня 2012, 20:07
Вартість Квитків від 20 грн до 50 грн.
Фото з репетицій вистави ''БЕЗХРЕБЕТНІСТЬ''(Інгрід Лаузунд, переклад Анастасії Ріш-Тімашевої, Михайла Рудницького). Режисер - Наталія Неміровська, художник-сценограф - Володимир Купянський, художник з костюмів - Лєніє Ібрагімова, композитор - Nick Acorne , хореограф - Володимир Татаринов.Фото - Андрій Кудрявцев. Серпень 2012р.
У виставі працюють: Ірина Чваркова, Наталія Панекіна, Олександр Гуменний, Павло Гончаров, Олексій Клименко.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Продовжуються репетицій вистави ''БЕЗХРЕБЕТНІСТЬ'' Інгрід Лаузунд.Фото - Андрій Кудрявцев.
Зображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Zarathustra [291] Офлайн
12 вересня 2012, 17:02
Зображення
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Zarathustra [291] Офлайн
23 січня 2013, 00:41
БОЇНГ-БОЇНГ

М.Камолетті
комедійна фантазія з життя стюардес на 2 дії
27 неділя, початок о 18 год. 30 хв
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Ніна1 [40] Офлайн
23 травня 2017, 18:19
А что в театры уже ни кто не ходит?
Давно уже ни кто не писал о театре. Я как ходила так и хожу, считаю нет ничего лучше чем посещение театра. Так же с удовольствием и на концерты хожу. Вот к примеру уже купила билет на концерт Тины Кароль в Кривом Роге https://krivoyrog.karabas.com/tours/karol-krivoyrog . У меня там подруга живет, заодно и в гости зайду. Жаль что к нам редко приезжают такие артисты как Тина!
Поперед.  1, 2

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
Podolya, kleber, Zarathustra
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB