Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Как рассчитать свой идеальный вес
Gosha777 [358] Офлайн
16 березня 2012, 00:26
Девчата
Не партесь!
Нормальный вес это чтоб ваш мужик вас на руки взял
И не уронил
И чтоб ему хотелось вас чаще брать на руки и тд.,,,,,
Есть такое понятие как конституция
То есть сложение
И нормальный вес от этого пляшет
Хотя вообще то термин "Нормальный вес"
это чуш собачья
Ну подумайте 2 девушку ростом 170 см
У одной брюки 46 у другой 50
У одной бюст 1 у другой 5
И жира нет
А вес разный!
Поэтому не заморачивайтесь
Мы всех вас любим.
Fervency [8] Офлайн
16 березня 2012, 11:38
А кто парится-то?
Цитата:
Есть такое понятие как конституция
То есть сложение
И нормальный вес от этого пляшет

Вообще-то, об этом и шла речь.
Knight [82] Офлайн
16 березня 2012, 12:54
Fervency написав:
допустим человек с астеническим (тонкокостным) типом телосложения не может иметь те же нормы, что и человек с гиперстеническим. Единый на всех стандарт здесь не покатит)


це дуже спірно, там різниця в 5 кг, і вона враховується в формулі, звісно якщо зрівнювати ендоморфа і ектоморфа, це дві різні конституцій тіла, і трохи різна вага, але це не значить що вони не можуть обоє при спеціальних підібраних тренінгів в залі, дійти до єдиного "ідеала" і пропорцій, як худий може набрати масу, так людина з зайвою вагою може її зігнати(пампінгом наприклад), а говорити типу "я худий, і нічого не можу зробити бо в мене така конституція щоб я не робив і ніякий зал і щоб там не було мені не допоможе" це звичайна людська лінь імхо, і не бажання вдосконалювати себе =)
Per aspera ad Astra
Dead_hope [118] Офлайн
16 березня 2012, 18:26
Gosha777 написав:
Мы всех вас любим.


Все добре написано, молодці :)

Але питання в тому, чи дівчина сама себе такою любить.
Hyap [844] Офлайн
16 березня 2012, 18:28
А це питання - до психолога )
seeing is believing
ASI [369] Офлайн
17 березня 2012, 21:19
значить я жирний при зрості 187 см. маю плаваючу вагу 88-91 кг...
ІМТ = 25.16
Lasynka [19] Офлайн
18 березня 2012, 00:37
такс,якщо в мене ріст 164...приблизно в мене вага..блін,треба худать :hi_hi_hi: розкормилась за зиму,прошле літо і весну :hi_hi_hi: по параметрам не підхожу...і навіщо ці всі мірки? щоб зрівнити і всі почали або без кінця їсти(щоб набрати потрібну вагу) або сісти на дієту(щоб збавити трохи темпи) а в деяких людей починається параноя що вони через чур важать...ех, нелюблю я такі зрівнення :-( сама не дюймовочка,але якщо я раніше дуже комплексувала на рахунок зовнушності,ваги,вигляду...то зараз я сприймаю себе такою як є...гарніпунька я :hi_hi_hi:
Ничто не заменяет старой дружбы.
Годы не прибавляют друзей, они их уносят, разводят по разным дорогам.
Время испытывает дружбу на разрыв, на усталость, на верность.
Круг друзей редеет, но нет ничего дороже тех, кто остаются.
ASI [369] Офлайн
18 березня 2012, 18:42
О боже на дієту просто так сідати немає сенсу так як ти можеш зробити організму ще гірше організм думає що критичний стан і при будь якому поступанні їжі буде намагатися відкласти на запас жиру так що... думайте перш що робити... Потрібно займатися собою постійно щоб була нормальна фігура, а не жерти, а потім прес качати...
Lasynka [19] Офлайн
18 березня 2012, 19:20
О боже,ну всьо...я ж терпіть не можу спорт(((Я на роботу напашусь то які там уже тренировки і т.п.
Ничто не заменяет старой дружбы.
Годы не прибавляют друзей, они их уносят, разводят по разным дорогам.
Время испытывает дружбу на разрыв, на усталость, на верность.
Круг друзей редеет, но нет ничего дороже тех, кто остаются.
ASI [369] Офлайн
18 березня 2012, 20:10
так можна просто зранку зробити зарядку присідання та якісь вправи для ніг та живота через деякий час можна побачити результат, а ще якщо побігати то взагалі круто...
Приєднання файлів:

x_45b9c88b.jpg [76.19 Кб|Переглянуто 8956 разів]
ASI [369] Офлайн
26 березня 2012, 08:41
:hi_hi_hi:
Приєднання файлів:

x_e8c7a9d2.jpg [42.62 Кб|Переглянуто 8922 разів]
ASI [369] Офлайн
30 березня 2012, 16:36
Лизавета [2] Офлайн
28 листопада 2012, 10:53
та то все фігня ці розрахунки, мені повсюди пишуть шо нормальна вага моя при 165 см зросту - десь 52-55 кг, я важу 46-48, але я ж не схожа на анорексічку, бо кістки легкі і тонкі... взагалі що можу сказати - треба їсти нормально, здорову їжу, без усіляких голодовок, овочі, фрукти, м"ясце, кашки, всього-всього потрошку, окрім звісно копченого-солоного, всякого котячого корму потипу сухарів/чіпсів, і відповідно давати своєму організму нормальне фізичне навантаженння, і все буде ок!!! Хороший обмін речовин і фізична активність сформує першокласне тіло і міцне здоров"я, і не доведеться рахувати циферки.
dgd [106] Офлайн
28 листопада 2012, 23:27
180-74, вроде как идеально, хотя есть живот небольшой)
Kuzma [35] Офлайн
06 лютого 2015, 20:38
На мою думку це нісенітниця. Я по цій таблиці повинен бути зовсім худим. Думаю правильний вагу, той в якому комфортно. Он останнім часом вгодовані моделі почали в рекламі брати участь. http://[hidden]/fashion_news/plus-size-m ... uitsforall Мені подобається. :ni_zia:
rinka [5] Офлайн
05 липня 2016, 09:01
Блин, как-то слишком большой вес для мего роста
Поперед.  1, 2

Написать комментарии


Версія для друку
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB