Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Хочу роздавати wifi
Pelican [64] Офлайн
01 липня 2014, 15:50
Хочу роздавати вай-фай з ноута на комп'ютер та телефон, хто робив таке допоможіть. Бо всі методи що перепробував не виходили, можливо це якась особливість нашої мережі, потрібні додаткові настройки, підкажіть
kok$ [779] Офлайн
14 липня 2014, 12:21
Для початку озвуч обладнання яке в тебе присутнє)
Зображення
Pelican [64] Офлайн
22 липня 2014, 21:24
kok$, я не хочу витрачати гроші на вай фай свисток, бо не знаю чи працюватиме.
у мене є ноут з вайфаєм, хочу через нього попробувати, ловити можу на телефон
kok$ [779] Офлайн
22 липня 2014, 22:01
Зрозумів. є програма, зветься Connectify

Connectify - невелика безкоштовна утиліта, за допомогою якої можна легко перетворити комп'ютер (з Wi-Fi адаптером або картою) до повноцінну точку доступу Wi-Fi. З її допомогою можна швидко розгорнути бездротову мережу і організувати доступ до Інтернету для декількох портативних пристроїв (наприклад смартфон, комунікатор, нетбук, ігрова приставка і т.д.).


Скачати можеш бідь-де, наприклад з екс.юа
http://www.ex.ua/17440573
не розберешся з налаштуванням- звертайся)
Зображення
Pelican [64] Офлайн
26 липня 2014, 20:52
Я пробував Connectify, та інші проги, пробував тільки від налаштувань вінди - нічого не виходило. От і виникло питання про особливості мережі
_scorpio_ [1733] Офлайн
26 липня 2014, 21:41
Pelican, особенность не в сетях, а именно в железе компа

у меня вайфай интеловская стоит в ноуте, так там даже прога на диске шла, с которой я мог не только создать ТД а и паралельно подключиться к другой ТД. Тоесть выполняет функцию и клиента и сервера одновременно...

Добавлено спустя 6 минут 10 секунд:

А по поводу сетей, сеть - соединение между компами только для передачи пакетов данных. То как пакеты бегают в локалке - головная боль провайдера а не пользователя.

Еще одно вспомнил, когда поднимаешь внутреннюю сеть на семерке нужно указать правильную подсеть (если не ошибаюсь 192.168.137.0/24 нужно гуглить), а на vpn интерфейсе (если это IPoE - то на сетевой карте) ставить галочки которые позволят выйти в интернет другим устройствам.
Зображення
kok$ [779] Офлайн
29 липня 2014, 21:39
та то заморачуваться нада, через конектіфу все конектиця і працює, 1000 раз пробував
Зображення

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
kleber, kok$, флуд
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB