Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Халявний wi-fi
Zarathustra [291] Офлайн
01 лютого 2013, 16:43
Часто ви шукаєте на своєму гаджеті мережі Wi-Fi, з надією влапати халявний нет? Пророную всім в кого є Wi-fi, поділитися з оточуючими організувавши гостьову мережу, та виділивши під меї пару мегабітів.
Викладаємо в темі назви ваших мереж, приблизно адресу та паролі....

Кармелюка 74 якщо піймаете мережу Dimtriys використовуйте пароль smilaforum та юзайте нет на халяву, прошу не забивати торентом канал, а то буду відключати в разі чого
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Hyap [844] Офлайн
01 лютого 2013, 17:02
Ну ти альтруїст! )
seeing is believing
Kirov [264] Офлайн
01 лютого 2013, 17:02
А потом, когда кто-нибудь воспольуется такой сетью для чего-нибудь нехорошего, спросят не с виновника, а с владельца сети. Конечно, вероятность подобного невелика, но все же.
Hyap [844] Офлайн
01 лютого 2013, 17:03
Kirov, це ж тобі не америка...
seeing is believing
Kirov [264] Офлайн
01 лютого 2013, 17:05
Hyap, а при чем здесь Америка?
Hyap [844] Офлайн
01 лютого 2013, 17:07
У них заборонений відкритий вай-фай, щоб на випадок такого, як ти припустив, власник не відмазався.
seeing is believing
Kirov [264] Офлайн
01 лютого 2013, 17:10
Hyap, так суть не в том, что запрещено или нет, а в том, что IP-адрес будет в любом случае указывать на владельца wi-fi. А потом придется доказывать, что это не ты был, а кто-то, кто подключился к твоей сети.
Hyap [844] Офлайн
01 лютого 2013, 17:11
Це ясно. Ти мене не зрозумів.
seeing is believing
sHk1 [1331] Офлайн
01 лютого 2013, 18:08
Kirov
Багато у нас в смілі кібер террористів?)
Зображення

Зображення
_scorpio_ [1733] Офлайн
02 лютого 2013, 09:51
аж 1 - Маклаут))) аахаххаха, задолбал своими террористическими ддос атаками))
Зображення
kleber [589] Офлайн
02 лютого 2013, 19:51
Hyap написав:
Це ясно. Ти мене не зрозумів.

Ти не зрозумів його. От дивись: я підключаюсь до інету Дімітріуса, шукаю в інеті "як зробить тротілову шашку і тд", а через два дні біля того дому вибух. Як думаєш, що буде?
Зображення
My life - my rules!
And if you're not down with that, we've got two words for ya: "SUCK IT!". ( c ) D - Generation X
Ктулху [713] Офлайн
02 лютого 2013, 20:07
ничо ныбудэ)
повяжут на стадии покупки прекурсоров)
Зображення угол зрения создает мысли, а мысли создают все.
Zarathustra [291] Офлайн
02 лютого 2013, 20:10
Як би кожного з таким пошуковим запросом брали за зябри, то в нас би половина задротів сиділа, по друге для тротіловой шашки як мінімум потрібен тротіл, а його з інтернету не скачаєш.
Краще б замість того щоб пусті розмови про фантастику рлзповідати, відкрили б гостьові мережи. Скільки в нас в Україні кібер террористів піймано?
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
_scorpio_ [1733] Офлайн
02 лютого 2013, 20:34
а сколько еще не поймано?)))
Зображення
Zarathustra [291] Офлайн
02 лютого 2013, 21:58
Блін зараз в кожному пристойному кафе халявний ві-фі, і щось ніхто з власників не сидить, це все фантастика. Краще розшарюйте ві-фі не жлобіться
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
kok$ [779] Офлайн
03 лютого 2013, 00:00
камянка, одна точка, не жал1ю, все на роздачу, шо маю 5 мб, те й роздаю
Зображення
karbofos [319] Офлайн
03 лютого 2013, 00:22
Дело совсем не в жалости. Тут все просто. Это как с лицензионным контентом. Смотри сколько угодно, но показывать кому то ( распростронать ) не имеешь права. Так же и интернет, предназначен для личного пользования, а распространение любым способом является не совсем законным.

Добавлено спустя 2 минуты 26 секунд:

Zarathustra написав:
Блін зараз в кожному пристойному кафе халявний ві-фі, і щось ніхто з власників не сидить, це все фантастика. Краще розшарюйте ві-фі не жлобіться


В таких кафе интернет включен в стоимость услуг. Даже если это одна чашка кофе. Шары в этом мире нет !
Думать нужно головой!
iVital [315] Офлайн
03 лютого 2013, 11:40
Zarathustra написав:
.... по друге для тротіловой шашки як мінімум потрібен тротіл, а його з інтернету не скачаєш.

Инет расскажет как с удобрений,сахара,соды,серы,древесного угля и еще некоторых легкодоступных ингридиентов замутить что угодно...
з.ы. кстати кажись в смелянской "от а до я" висит обьявление о покупке некоторых этих вещей, и телефончик оставлен :)
Zarathustra [291] Офлайн
03 лютого 2013, 18:30
karbofos написав:
Дело совсем не в жалости. Тут все просто. Это как с лицензионным контентом. Смотри сколько угодно, но показывать кому то ( распростронать ) не имеешь права. Так же и интернет, предназначен для личного пользования, а распространение любым способом является не совсем законным.
!

Аргументуйте, бажано з посиланням на нормативно правові акти
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
karbofos [319] Офлайн
03 лютого 2013, 21:28
Zarathustra написав:
karbofos написав:
Дело совсем не в жалости. Тут все просто. Это как с лицензионным контентом. Смотри сколько угодно, но показывать кому то ( распростронать ) не имеешь права. Так же и интернет, предназначен для личного пользования, а распространение любым способом является не совсем законным.
!

Аргументуйте, бажано з посиланням на нормативно правові акти


А подумать ? Нет, не судьба ?
Думать нужно головой!
1, 2  Далі

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
_scorpio_, Глюк, teri, Misfits, karbofos, igora
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB