Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Міліція з народом? чи "Сила є, ...."
Zarathustra [291] Офлайн
01 березня 2012, 18:13
Прийшли часи коли про наших "доблесних" працівників міліції, складено стільки фолькльору, що можна видавати збірки памфлетів!
ЗображенняЗображення
Та не було б так смішно, як би не було так гірко! Давно вже працівники міліції не виконують правоохоронну функцію, а лише карну. Що що, а карати то вони навчились. Задуються слова "Разберемся как следует и накажем кого попало". Не виключенням є і наш скромний Смілянський райвдіділ міліції.
Всі певно чули про гучне вбивство, коли вбили чоловіка, а труп знайшли в кар'єрі прив'язаним до запаски. Так от наша міліція, довгий час хватала кого-попало і "колола"(вибивала зізнання), не виключенням став і підзахисний мого батька адвокта Біловчука І.С. Хлопця заарештували за підозрою у вчинення крадіжки харчових продуктів, а колють на це саме вбивство. Так як справа шита білими нитками то присутність адвоката псує міліціантам всі плани. Так захиснику неодноразово погрожував фізичною розправою сам нови начальник райвідділку Цимбал Андрій Григорович. А сьогодні на чергових слідчих діях, за наказом того ж самого Цимбал Андрій Григорович, після чергових погроз в адресу захисника, до адвоката Біловчука І.С. було застосовано насилля працівниками міліції, після чого захиснику викликали швидку. Ось так у нас чиниться правосуддя. Ось такі вони правоохоронні органи. До речі, нашу міліцію хочу перейменувати і скоро у нас буде жандармерія та поліція, не знаю як жандармами а поліцаями вони вже стали.!!
Востаннє редагувалось Zarathustra в 01 березня 2012, 19:47, всього редагувалось 1 раз.
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Гомер [162] Офлайн
01 березня 2012, 18:47
от нелюди,точно поліцаї..
Angelo4ek!! на черкаський-хворум.[hidden]
Женя [56] Офлайн
01 березня 2012, 18:52
А чья фотка в статье??
Сміла
Сміла
Podolya [535] Офлайн
01 березня 2012, 18:55
Да....хотя сейчас нету ничего удивительного....
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
Spartanets [281] Офлайн
01 березня 2012, 19:17
любопытно
Zarathustra [291] Офлайн
01 березня 2012, 19:41
Женя написав:
А чья фотка в статье??


начальник райвідділку Цимбал Андрій Григорович
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Gibson [382] Офлайн
01 березня 2012, 19:46
та щас в міліцию пішла наша доблесна молодьож.. яку вобще не воспітували... вони щас похуже бандюков....
То, что не убивает, делает нас сильнее!!!
Зображення
Grabber [1706] Офлайн
01 березня 2012, 21:33
работаєм по бєзпрідєлу!
Зображення
Зображення๏̯͡๏
Zarathustra [291] Офлайн
02 березня 2012, 19:05
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Grabber [1706] Офлайн
02 березня 2012, 19:08
до чого тут янукович і повага до нього?
Зображення
Зображення๏̯͡๏
Podolya [535] Офлайн
02 березня 2012, 19:19
А де 2 частина?
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
Zarathustra [291] Офлайн
02 березня 2012, 19:21
загружається
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Master_Fich [463] Офлайн
02 березня 2012, 19:25
к чему этот чёс?
к чему повага до януковича?
к чему непонятный пиар?
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Grabber [1706] Офлайн
02 березня 2012, 19:27
еще бы поблагодарил этого дважды судимого бандита за ту ситуацию которая сложилась в стране и в силовых структурах...
Зображення
Зображення๏̯͡๏
Master_Fich [463] Офлайн
02 березня 2012, 19:28
или Вы ещё вспомните о том что у Вашего отца основные клиенты это наркоманы (дети состоятельных родителей, ну или более мение состоятельных)....
и о том что Ваш отец был когда то таким же, насколько я помню "начальником карного розшуку", ну или кем там...
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Zarathustra [291] Офлайн
02 березня 2012, 19:42
Master_Fich написав:
или Вы ещё вспомните о том что у Вашего отца основные клиенты это наркоманы (дети состоятельных родителей, ну или более мение состоятельных)....
и о том что Ваш отец был когда то таким же, насколько я помню "начальником карного розшуку", ну или кем там...

Гляньте в темі, на черкаський-хворум.[hidden] відписалась людина яку мій батько в свій час саджав, на початку 90-х, і все стане зрозуміло, найдіть хоч одного злочинця якого посадив мій батько, який про нього скаже що він катував. Чи робив щось на кшталт описаного. Такого не було, переважна більшість їх поважає мого батька, через те що він був правельний мент. А на рахунок клієнтів, повір є різні люди, і безкоштовно працює за призначенням, і відпрацьовує, згадується коли батько захищав за призначенням одного розумово ховрого( за призначенням безкоштовно) а його кололи на згвалтування та вбивство Силіванової, і він ледь не зізнався( бити там навчились) проте коли вступив в справу мій батько, то ситуація кардинально змінилась, хоч як його не просили працівники правоохоронних органів, людина вийшла, справа так і не дійшла до суду.

до речі частина 2
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Master_Fich [463] Офлайн
02 березня 2012, 19:53
спор тут не уместен, правельных ментов не бывает, а вот середина 90х, кто не помнит Ниву красную, кто не помнит 3йку отярённых оперов?
а кто ними курировал?
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Master_Fich [463] Офлайн
02 березня 2012, 19:55
Zarathustra написав:
Гляньте в темі, на черкаський-хворум.[hidden] відписалась людина яку мій батько в свій час саджав

я на 2 базара одной жопой не умею, и на ""ТОТ""форум не хожу, в отличии от тебя - который кричит что валим - а сам и там сидит:)
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
Zarathustra [291] Офлайн
02 березня 2012, 19:58
Где я кричал что валим?? А? Я наоборот призывал всех бороться и вернуть наш форум!
Я живу на своїй, Богом даній, землі
Зображення
Master_Fich [463] Офлайн
02 березня 2012, 20:07
и что сделал для этого?
давайте не будем ссориться - но бестолковое видео показывать зачем?сюда господин президент не зайдёт это посмотреть, так же что изменит это видео?
как по мне тупой пиар, и как все адвокаты - умение отвлечь внимание на первопричины...
даилог не вижу смысла продолжать, так что давайте воздежимся от убеждений? :)
Не люблю водку - но люблю то, что она со мной делает!
1, 2  Далі

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
ASI, Смілянський Слон, Spartanets
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB