Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Шукаю роботу після коледжу
kayzer [18] Офлайн
01 червня 2012, 07:05
del
Востаннє редагувалось kayzer в 07 вересня 2015, 17:48, всього редагувалось 2 разів.
Mirzelle [451] Офлайн
01 червня 2012, 08:45
Ищю роботу после кол!еджа
или
Ищу работу после (окончания) колледжа (порядок слов все равно кривоват)
или
Шукаю роботу пілся (закінчення) коледжу

Робота програмістом розуміє ще під собою оформлення документації. Яка робота з такою граматикою. Резюме писали раз на діловій мові, звідти і копіпастимо.
Зображення
Dead Is The New Alive
Mirzelle [451] Офлайн
01 червня 2012, 11:16
Ну тоді начистоту
Цитата:
на мовах: Паскаль, Си, Delphi,


Delphi середовище розробки ПО

Джумла готовий движок, а на сайті заявлено що
Цитата:
Скотницкий С.В. – реалізатор програмного коду:


Якщо є бажання розробляти веб-додатки , то знання хтмл не дуже підходить. А про знання php, java і що там ще зараз востребуване автор не вказував.
Взяти готовий шаблон і прикрутить на безкоштовний хостинг може половина форуму.
Після технікумів не сильно і беруть по спеціальності....

Додано через 47 секунд:

Автор не на тому форумі шукає роботу.
Востаннє редагувалось _scorpio_ в 04 червня 2012, 21:30, всього редагувалось 1 раз.
Причина: =)

Зображення
Dead Is The New Alive
Eugeniusz [243] Офлайн
02 червня 2012, 19:42
kayzer, як випускник СТХТ, спец. 5.05010301, скажу: програми, писані на лабораторних, курсові проекти — не мають нічого спільного з реальною роботою. Та й хто зараз в тому Delphi працює, пристойні організації свої БД на такі клієнти не вішають, а робити щось більше — сенсу немає, в принципі.
Того знання з Сі++, по програмі, для чогось нормального тобі просто не стане, тому робота в Visual C++ відпадає теж.
Знати html, і вміти додати картинку в шаблон джумли, ну може собі хом'яка зробиш.

Тепер дивимось реально, якщо ти вчився згідно програми, а не натаскував себе на нормальній теорії, укріплюючи практикою, то можеш викинуть свій диплом, навряд знадобиться.
Системний адміністратор — можливо, але знову таки, однієї навчальної програми мало для вирішення реальних проблем.

все ж, якщо цікавить робота програмістом, підкажу місце, де сплативши 17k тебе нею забезпечать, до першого косяка звичайно.
Dead_hope [118] Офлайн
02 червня 2012, 21:13
Напиши якісно резюме для початку. І явно на смілянському форумі тебе ніхто не шукатиме, побільше реалізму)
Все прибери, крім С++
Martini [31] Офлайн
03 червня 2012, 09:46
Eugeniusz, ты не прав по поводу Delphi,например в банках многие клиент-сервер приложения на нем,работы программистам сейчас валом, но основные требования к ним это высшее образование, знание С+,С#, Java,PHP, и .т.д.
_scorpio_ [1733] Офлайн
04 червня 2012, 21:23
полностью согласен с Mirzelle, работодатель обращает внимание на грамматику написания и на понимание самих терминов.

от себя добавлю, есть много языков программирования, такие как php, C#, C++, Delphi
так же есть такие вещи как движки сайтов, такие как joomla, drupal и так далее...

для начала нужно подготовить себя к собеседованию, на котором могут спросить что угодно... Знакомый неоднократно обламывался в Киеве именно на собеседованиях =)

А потом уже только искать работу
Зображення
mag999 [148] Офлайн
04 червня 2012, 21:28
От блін відразу затоптали в грязюку))
Погоджусь все що вчили раніше і диплом можна прикласти до одного місця як лікувальний препарат (сам ось зіштовхнувся з таким,почав працювати по спеціальності і доводиться вчити щось нове з нуля).
Викинь це резюме на ''вражеський'' )) черкаський форум,там шансів більше щось найти.
_scorpio_ [1733] Офлайн
04 червня 2012, 21:33
для начала нужно норм оформить =) а потом расскидывать по форумам и фирмам, иначе шансов ноль... а флуда море...
Зображення
kayzer [18] Офлайн
10 червня 2012, 17:27
Я вибачаюсь за свою граматику, я погоджуюсь c тим, що в коледжі мене мало чому навчили, а якщо навчили то вже застарілому...
Тому і написав що хочу вивчити нову мову, яка буде потрібна для роботи в подальшому.
А по поводу резюме, то це моє перше резюме в якому я не знав що потрібно писати…
Melburn [344] Офлайн
10 червня 2012, 19:45
Если есть желание разобраться в IMacros + javascript, имеется интересная подработка на дому.
Хотел сначала Алине предложить, но она отморозилась ВКонтакте ))
Также нужно ориентироваться в техническом английском или уметь пользоваться переводчиком вебстраниц от Google.

На какой доход рассчитываешь в неделю?
Зображення
Gosha777 [358] Офлайн
10 червня 2012, 21:52
kayzer
3 гр в час в лучшем случае
Ты тупиш попробуй другое предложение составить
Eugeniusz [243] Офлайн
19 червня 2012, 15:20
Martini, та я ж не сумніваюсь, і мабуть через те люди вистоюють у банках черги по 2 години, поки комп'ютери перезавантажуються.
Делфі з БД paradox глючить, що можна казати про клієнт-сервер :nez-nayu:
Melburn [344] Офлайн
19 червня 2012, 17:09
Дал Кайзеру тестовое задание средней сложности по IMacros, срок на выполнение - 1 неделя.
С того момента наступило полное молчание. Взялся он за задание или не взялся, не написал.

Думаю, толку из него по специальности не будет никакого в ближайшее время. Не так важны знания, как ответственность и серьезность.
Зображення
ПовідомленняДопис був видалений | видалив: Eugeniusz | 19 червня 2012, 19:40.
Причина: ...
kayzer [18] Офлайн
22 червня 2012, 06:45
Melburn извини но я уже как 1 неделю подрабатываю в Киеве, и не било возможности отписаться
Diloveradio [18] Офлайн
12 грудня 2012, 19:26
По поводу СПЕКа.. учился давно... 10 лет назад... тогда еще техникум... и знаний дали достаточно.... после него универ был как .... место получения высшего образования... и ничего нового там не узнал... самое главное это знать, как правильно получить знания и знать, как привильно их применить. вот для меня ВО не главное.... главное, что бы человек знал работу и понимал, что от него хотят...
kayzer [18] Офлайн
07 вересня 2015, 17:49
Удалить
realhype [3] Офлайн
21 серпня 2018, 15:34
Могу предложить менеджера по работе с клиентами на cityhost , можно как удаленно так и в офисе, нужны только базовые знания о хостинге
medco [8] Офлайн
09 липня 2020, 15:41
Варто зауважити, що у Фокстроті є своя стратегія формування професійної команди: компанія постійно розвиває потенціал співробітників, які працюють в Фокстроті, а також залучає нових, а що найголовніше, так це те, що в компанії робиться ставка на грамотну систему матеріальної мотивації. http://www.vsisumy.com/special-projects ... eckiy-i-ge Компанія Фокстрот офіційно працевлаштовує своїх працівників, зберігає заробітну плату на конкурентному рівні, сприяє загальному кар'єрному розвитку, також видає грошову винагороду за успішну роботу співробітників.
1, 2  Далі

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
ASI, Podolya, флуд
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB