Форум міста Сміла

FORUM.SMELA.COM.UA - ЗАВЖДИ У КОЛІ ДРУЗІВ

Стартує благодійна акція «Серце до серця»
Podolya [535] Офлайн
13 квітня 2012, 16:23
Вже традиційною стала у нашому місті благодійна акція «Серце до серця».
Минулого року до проведення акції були залучено понад 30 смілянських волонтерів з числа працівників освіти, медицини, учнів загальноосвітніх, студентів професійно-технічних навчальних закладів. Спільними зусиллями волонтерів було зібрано 12 741,88.
Сміла посіла І місце по Черкаській області з організації та збору коштів для потреб дітей хворих на цукровий діабет. Також І місце по Черкаській області зайняла смілянка Забуранна Марина зібравши 3 тис. 216 грн. 75 коп. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» відзначив її 10 денною поїздкою до країн Європи.
Черкаська область зібрала понад 67 тис. грн., яких вистачило на закупівлю 2 інсулінових помп для маленьких діток.
Цього року сьома акція стартуватиме 16 квітня і завершиться 6 травня. Другий рік поспіль волонтери збиратимуть гроші на автоматизовані інсулінові помпи - це електромеханічні пристрої для підшкірного введення інсуліну в постійному режимі, відповідно до потреб хворого. Сподіваємося, що цього року діти нашої області отримають більше інсулінових помп. Адже це дозволяє дитині забути про проблеми дитячого діабету, воно моніторить стан цукру в крові і додає або зменшує кількість у ній інсуліну. Коштує одна інсулінова помпа понад 30 тис. гривень.

Бажаєш стати волонтером благодійної акції «Серце до серця»? Телефонуй 4-62-07, або приходь і заповни анкету: готель «Сміла» кім.218 міський ЦСССДМ.

Джерело: smila.ck.uа
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
)(OT@BUCH [242] Офлайн
13 квітня 2012, 16:28
Podolya написав:
Бажаєш стати волонтером благодійної акції «Серце до серця»? Телефонуй 4-62-07, або приходь і заповни анкету: готель «Сміла» кім.218 міський ЦСССДМ.





и сколько интересно платят этим волонтёрам?
Podolya [535] Офлайн
13 квітня 2012, 16:31
Цитата:
Волонтёр - человек, добровольно занимающийся общественно полезной деятельностью.

Соответственно, не платят им ни копейки, трудятся за идею.
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
Без_палевА [1042] Офлайн
13 квітня 2012, 17:56
Podolya написав:
Цитата:
Волонтёр - человек, добровольно занимающийся общественно полезной деятельностью.

Соответственно, не платят им ни копейки, трудятся за идею.

а що потрібно робити? яким чином проводиться збір коштів?

ну я ж просив не натискати))))
всім добра

Dark Angel [5] Офлайн
13 квітня 2012, 20:33
збір коштів ведеться в спеціальну коробку на я кій стоїть печать і номер під яким зареестрований волонтер.
Без_палевА [1042] Офлайн
13 квітня 2012, 20:36
Dark Angel написав:
збір коштів ведеться в спеціальну коробку на я кій стоїть печать і номер під яким зареестрований волонтер.

а як саме проходить збір? це дають якесь місце де збирати, чи направляють в заклади?

ну я ж просив не натискати))))
всім добра

Dark Angel [5] Офлайн
13 квітня 2012, 20:41
ну я збирала кошти в минулому році і в школі, і просто по місту, тільки якщо по місту ходити то краще мати при собі індифікатор, який заповнювали при реєстрації
)(OT@BUCH [242] Офлайн
14 квітня 2012, 18:57
Dark Angel написав:
збір коштів ведеться в спеціальну коробку на я кій стоїть печать і номер під яким зареестрований волонтер.


Ага представляю сколько потом волонтёр мучится чтоб свою долю оттуда вытряхнуть.
Podolya [535] Офлайн
14 квітня 2012, 20:55
Очень жаль, что Вы во всем ищете выгоду лишь для себя!
Может это, конечно, для Вас новость, но не все такие, как Вы.
Хочешь изменить свою жизнь? Выброси все что мешает это сделать: некоторые вещи, некоторые мысли, некоторых людей…
RYська [215] Офлайн
14 квітня 2012, 22:39
извините что не по теме,но не сдержался.А потом вы спрашуете почему у нас в стране все через "ЖО"(_О_),вы прежде думаете где больше натрусить себе в карман,чем как помочь тем кому повезло меньше чем вам
Меня бесит эта надпись "открывайте здесь". Почему какой-то пакет молока возомнил, что может мной командовать?!
Dark Angel [5] Офлайн
18 квітня 2012, 11:44
вот именно сначала попробуйте сделать что-то не для себя, а для других.
dub18 [65] Офлайн
18 квітня 2012, 15:51
В СТХТ сегодня проходила данная акция)
Зображення
Зображення
Dark Angel [5] Офлайн
18 квітня 2012, 19:58
завтра в 7 школе будет
Hallo Kitti [27] Офлайн
19 квітня 2012, 16:50
Ой, я тоже была волонтером, когда училась. Хорошее было время. Конечно место я ни какое не заняла, но собрала не мало.
У меня сестра диабетик. Так для меня эта тема очень важна.
К сожалению в этом году я не могу принять участие, так как далековато сейчас живу. :smu:sche_nie:
Но все участвующим желаю удачи!!!! Надеюсь что у Смелы все получится!!!
Люди не проходите мимо, помогайте друг другу!!! :bra_vo:

Додано через 4 хвилини 17 секунд:

)(OT@BUCH написав:
Podolya написав:
Бажаєш стати волонтером благодійної акції «Серце до серця»? Телефонуй 4-62-07, або приходь і заповни анкету: готель «Сміла» кім.218 міський ЦСССДМ.





и сколько интересно платят этим волонтёрам?


Если ты внимательно читал, то видел что это " Благотворительная акция" - переводится как " Бесплатная помощь ( то есть даром)".


Да уж в нашем мире есть такие люди, которым все побоку пока проблема не коснется их. Как говорится, пока петух не клюнет...

Печалька(((
Es ist nicht wichtig im Leben, was andere von dir denken. Es ist nur wichtig, wie überzeugt du von dir selbst bist. Es ist nie wichtig, was andere dir raten, wie du zu Leben hast, es ist nur wichtig, dass du so lebst, dass du glücklich bist!!!
Dark Angel [5] Офлайн
22 квітня 2012, 20:27
да печалька((
_scorpio_ [1733] Офлайн
23 квітня 2012, 04:50
Hallo Kitti написав:
Да уж в нашем мире есть такие люди, которым все побоку пока проблема не коснется их. Как говорится, пока петух не клюнет...

а есть такие которым все пофигу, и даже когда клюнет, только о своем кармане думают (достаточно посмотреть на главу нашей страны :dizzy: )
Зображення

Написать комментарии


Версія для друку
Модератори:
ASI, Смілянський Слон, Spartanets
Повна версія
Povered by phpBB © phpBB Group
Wap themes Anv@r.all
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB